Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
24.04.2008, 10:13.40

ppřijmač

poradte mi jak se davaji keys do přijmače přes jakej program jeto Digi tv a ještě tam nikdy nebyla tak kde je mam sehnat
uživatel
ladisek
24.04.2008, 10:18.10

RE: ppřijmač

musíťe napísať čo máťe za prístroj
uživatel
Jupi
24.04.2008, 10:19.24

přijmač

fergusonaf-3318se
uživatel
ladisek
24.04.2008, 10:21.07

RE: ppřijmač

tak vtom lajk lebo já mám opena ale keys najdeťe aj na scorpionsat.org
uživatel
Jupi
24.04.2008, 10:29.11

RE: ppřijmač

jdi do kauflantu,ochranka tam radí jak nato
uživatel
kuldan
24.04.2008, 10:37.05

RE: ppřijmač

na tejto strane založil-a nick ladisek 5 vlákien s prosbou o pomoc so svojím Fergusonom.Nedá sa uprieť snaha o spojazdnenie tohto prijímača...
ladisek je tu pár nickov , ktorí sú presvedčení o kvalitnej podpore tejto značky takže do toho, neustávaj a snaž sa ďalej :)))
uživatel
dempsey
24.04.2008, 10:54.27

RE: ppřijmač

Ked niekto založí 5 vlákien,to radšej zobrať do ruky 1 telefón a zavolať na to človeka čo sa v tom vyzná !!!A snaha niekedy nestačí..... ;)
uživatel
sivko44
24.04.2008, 11:01.02

RE: ppřijmač

jasne že áno, ale nikto mu nedal číslo :laughing:
uživatel
dempsey
24.04.2008, 11:10.00

RE: ppřijmač

V erotickém salonu přijde číslo na 1500Kč,ale tam mu ho dají.
uživatel
viliam
24.04.2008, 12:14.35

@ladisek

radu bych měl, najdi někoho ve svém okolí co ti to tam nahraje a ukáže co a jak, minule Ti dali i odkaz, kde je návod a když ani to nezabralo, tak se na to vykašli, nebo si ferdu zmrtvíš
uživatel
poky1