| 24.04.2008, 10:13.40 | |
ppřijmačporadte mi jak se davaji keys do přijmače přes jakej program jeto Digi tv a ještě tam nikdy nebyla tak kde je mam sehnat |
![]() ladisek |
| 24.04.2008, 10:18.10 | |
RE: ppřijmačmusíťe napísať čo máťe za prístroj |
![]() Jupi |
| 24.04.2008, 10:19.24 | |
přijmačfergusonaf-3318se |
![]() ladisek |
| 24.04.2008, 10:21.07 | |
RE: ppřijmačtak vtom lajk lebo já mám opena ale keys najdeťe aj na scorpionsat.org |
![]() Jupi |
| 24.04.2008, 10:29.11 | |
RE: ppřijmačjdi do kauflantu,ochranka tam radí jak nato |
![]() kuldan |
| 24.04.2008, 10:37.05 | |
RE: ppřijmačna tejto strane založil-a nick ladisek 5 vlákien s prosbou o pomoc so svojím Fergusonom.Nedá sa uprieť snaha o spojazdnenie tohto prijímača...ladisek je tu pár nickov , ktorí sú presvedčení o kvalitnej podpore tejto značky takže do toho, neustávaj a snaž sa ďalej :))) |
![]() dempsey |
| 24.04.2008, 10:54.27 | |
RE: ppřijmačKed niekto založí 5 vlákien,to radšej zobrať do ruky 1 telefón a zavolať na to človeka čo sa v tom vyzná !!!A snaha niekedy nestačí..... ;) |
![]() sivko44 |
| 24.04.2008, 11:01.02 | |
RE: ppřijmačjasne že áno, ale nikto mu nedal číslo :laughing: |
![]() dempsey |
| 24.04.2008, 11:10.00 | |
RE: ppřijmačV erotickém salonu přijde číslo na 1500Kč,ale tam mu ho dají. |
![]() viliam |
| 24.04.2008, 12:14.35 | |
@ladisekradu bych měl, najdi někoho ve svém okolí co ti to tam nahraje a ukáže co a jak, minule Ti dali i odkaz, kde je návod a když ani to nezabralo, tak se na to vykašli, nebo si ferdu zmrtvíš |
![]() poky1 |