Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
24.04.2008, 11:23.55

Topfield TF 7710 HSCI, HDPVR

Rád bych zakoupil PVR přijímač, dnes už asi HDTV, navíc SD-PVR s HDMI existujou snad jen 2 typy a ten cenový rozdíl je malej.
Na antenexu je soft pro HSCI, kterej snad umí i funkce PVR. Má s tím někdo zkušenosti? Cenově by to vyšlo i s externím diskem líp než HDPVR. Navíc by se mi hodila ta černá barva (HDPVR dělaj jen Ag).

Je i nějaké dobré HD Topfield fórum v CZ nebo EN? Ty hlavní jsou v D a NL, těm bohužel ich verstehe nicht.

Možno i na ICQ 394279111. Díky.
uživatel
HaryFotr
24.04.2008, 20:09.57

Topfield 7700

Ten soft na ANT...je pro hsci7700 nahrávání.funguje dobře ale je tam sw chyba přes optiku občas na zlomek sec. vypadává zvuk alespon podle fora já to zkoušel jen na tv přes hdmi a zvuk ok.
uživatel
MONY
24.04.2008, 21:03.46

Topfield je dobrej...

Já koupil Ferguson8900HD-má HDMI(i kabel je v ceně)přepočet obrazu,Mpeg 4 ,v pohot.stavu datum+hodiny ,usb vstup na HDD(není vestavěn)-nahrávám na obyč.flesh pamět A-Data16GB-asi 15hod záznamu v HD se tam vejde.Nahrávka je parádní(gital i HD promo z Astry)Stál 7710Kč.Sem s ním spokojenej.
uživatel
Cucerak
24.04.2008, 22:56.57

RE: Topfield TF 7710 HSCI, HDPVR

Ty používáš ten provázek co se nehodí ani na pověšení prádla co vydávají jako kabel HDMI? Kdyby radši dali flešku udělají lépe.
uživatel
poky1
26.04.2008, 20:09.44

Kabel HDMI

Jo používám, mám i drražší k DVD ,obraz je stejnej ,žádnej rozdíl nevidím.
uživatel
Cucerak