Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
24.04.2008, 11:13.54

Vantage 7100S

Známý chce koupit Vantage 7100S. Je tam Ethernet (LAN) port takže to má možnost sdílení? Je na to podpora? Četl jsem tady pár článků ale nikdo se o tom nezmiňoval. Děkuji za odpovědi.
uživatel
Standa2
24.04.2008, 12:55.24

RE: Vantage 7100S

Priateľu, menej pohodlia a viac listovať. Doporučujem Ti pozrieť na tomto fóru - články -piata strana späť - na veľmi dobrú a rozsiahlu recenziu- testovanie tohoto prijámača pod názvom:" Vantage HD-7100 S PVR-HD satelitbný receiver z 13.03.2008 od Martina Vyleťala, myslím, že je tam všetko čo ťa zaujíma. Ahoj.
uživatel
antonius
24.04.2008, 12:56.22

Vantake 7100s

Opravujem z 16. marca 2008.
uživatel
antonius
24.04.2008, 13:17.11

RE: Vantage 7100S

Také se o ten příjmač zajímám,ale že by uměl sdílet jsem nikde nenašel,jen možná ,časem,bude k tomu soft.Tak že v článku není vše!!! Rv
uživatel
zzaner
24.04.2008, 16:11.54

RE: Vantage 7100S

neumi
uživatel
Hatori