| 24.04.2008, 11:13.54 | |
Vantage 7100SZnámý chce koupit Vantage 7100S. Je tam Ethernet (LAN) port takže to má možnost sdílení? Je na to podpora? Četl jsem tady pár článků ale nikdo se o tom nezmiňoval. Děkuji za odpovědi. |
![]() Standa2 |
| 24.04.2008, 12:55.24 | |
RE: Vantage 7100SPriateľu, menej pohodlia a viac listovať. Doporučujem Ti pozrieť na tomto fóru - články -piata strana späť - na veľmi dobrú a rozsiahlu recenziu- testovanie tohoto prijámača pod názvom:" Vantage HD-7100 S PVR-HD satelitbný receiver z 13.03.2008 od Martina Vyleťala, myslím, že je tam všetko čo ťa zaujíma. Ahoj. |
![]() antonius |
| 24.04.2008, 12:56.22 | |
Vantake 7100sOpravujem z 16. marca 2008. |
![]() antonius |
| 24.04.2008, 13:17.11 | |
RE: Vantage 7100STaké se o ten příjmač zajímám,ale že by uměl sdílet jsem nikde nenašel,jen možná ,časem,bude k tomu soft.Tak že v článku není vše!!! Rv |
![]() zzaner |
| 24.04.2008, 16:11.54 | |
RE: Vantage 7100Sneumi |
![]() Hatori |