Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
24.04.2008, 11:03.23

zapojenie viac ako 4 LNB

Poprosil by som o malu radu. Mam dve anteny - jednu so 4 LNB, zapojene cez DISEQ 4/1 a druhu s jednym LNB. Prijimac je Dreambox 7025. Moj povodny zamer bol prevadzkovat kazdu antenu na samostatnom tuneri, ale velky uspech som nezozal. Po zapojeni anten do tunerov to nefunguje korektne, vzdy nieco nejde ...
Teraz k veci. Chcel by som to vyriesit aspon tak, ze by som vsetkych 5 LNB zapojil do jedineho vstupu. Je mozne na tento ucel pouzit dalsi DISEQ 2/1 prepinac? Ak ano, ako to naadresovat?
Viem, ze da sa to riesit pomocou rele 0/12V, ale to by som musel kupit/vyrobit a jeden volny DISEQ 2/1 mam volny ...
Dik za precitanie.
uživatel
JanoHels
24.04.2008, 11:07.58

RE: zapojenie viac ako 4 LNB

Kup 8/1 a máš to vyřešené.
uživatel
Kamil_k4
24.04.2008, 11:17.53

Kamil

Viem,ze je to riesenie. Ale rad by som to najskor riesil s tym, co mam doma. A tiez ma zaujima, ci principialne mozu bezne DISEQ pracovat v kaskade.
uživatel
JanoHels
24.04.2008, 11:27.51

RE: zapojenie viac ako 4 LNB

Ahoj,zkoušel jsem takto za sebou běžné DiseqC relé,ale žádné nechodí korektně,spíš nelze přepnout vůbec.Zde v diskuzi se kdysi objevila zpráva,že to již má řešit EMP Cent. nějakým novým typem,ale dosud takto v kaskádě funguje jen SPAUN SUR...Jestli již někdo narazil na jiné levnější relé,které to umí,zájemců bude asi hodně.
uživatel
mdsystem
24.04.2008, 16:39.28

RE: zapojenie viac ako 4 LNB

koukni tady je vše http://www.liddll.de/index.php?
uživatel
1801
24.04.2008, 16:39.50

zapojeni 4lnb

ja jsem mel na 1parabole 6lnb a na druhe 1lnb pouzil jsem prepinac 8 v jednom v pohode prij. mascom
uživatel
mefa