| 24.04.2008, 11:03.23 | |
zapojenie viac ako 4 LNBPoprosil by som o malu radu. Mam dve anteny - jednu so 4 LNB, zapojene cez DISEQ 4/1 a druhu s jednym LNB. Prijimac je Dreambox 7025. Moj povodny zamer bol prevadzkovat kazdu antenu na samostatnom tuneri, ale velky uspech som nezozal. Po zapojeni anten do tunerov to nefunguje korektne, vzdy nieco nejde ...Teraz k veci. Chcel by som to vyriesit aspon tak, ze by som vsetkych 5 LNB zapojil do jedineho vstupu. Je mozne na tento ucel pouzit dalsi DISEQ 2/1 prepinac? Ak ano, ako to naadresovat? Viem, ze da sa to riesit pomocou rele 0/12V, ale to by som musel kupit/vyrobit a jeden volny DISEQ 2/1 mam volny ... Dik za precitanie. |
![]() JanoHels |
| 24.04.2008, 11:07.58 | |
RE: zapojenie viac ako 4 LNBKup 8/1 a máš to vyřešené. |
![]() Kamil_k4 |
| 24.04.2008, 11:17.53 | |
KamilViem,ze je to riesenie. Ale rad by som to najskor riesil s tym, co mam doma. A tiez ma zaujima, ci principialne mozu bezne DISEQ pracovat v kaskade. |
![]() JanoHels |
| 24.04.2008, 11:27.51 | |
RE: zapojenie viac ako 4 LNBAhoj,zkoušel jsem takto za sebou běžné DiseqC relé,ale žádné nechodí korektně,spíš nelze přepnout vůbec.Zde v diskuzi se kdysi objevila zpráva,že to již má řešit EMP Cent. nějakým novým typem,ale dosud takto v kaskádě funguje jen SPAUN SUR...Jestli již někdo narazil na jiné levnější relé,které to umí,zájemců bude asi hodně. |
![]() mdsystem |
| 24.04.2008, 16:39.28 | |
RE: zapojenie viac ako 4 LNBkoukni tady je vše http://www.liddll.de/index.php? |
![]() 1801 |
| 24.04.2008, 16:39.50 | |
zapojeni 4lnbja jsem mel na 1parabole 6lnb a na druhe 1lnb pouzil jsem prepinac 8 v jednom v pohode prij. mascom |
![]() mefa |