| 24.04.2008, 11:00.30 | |
jak daleko lnbjak daleko asi mají být na multifokusu lnb na 19,2 a 23,5 u 80cm paraboly. Mám je nalepené těsně na sobě, aby byl vůbec nějaký signál, ale úroveň signálu je tak třetinová. Podle parabo na ostatních barákách se mi zdá, že by to mělo být dál od sebe, ale to pak nechytnu nic... |
![]() Lulu |
| 24.04.2008, 11:30.33 | |
RE: jak daleko lnbAno,LNB musí být nalepeny na sobě,proto by neměly mít větší průměr krytu. |
![]() mdsystem |
| 24.04.2008, 12:29.12 | |
RE: jak daleko lnbU monobloku(třeba Mascom),který je na ty 4stupně je ta rozteč středů něco pod 6cm. |
![]() jm57 |
| 24.04.2008, 12:59.01 | |
RE: jak daleko lnbzalezi na jake parabole z kompletu strong jsem ho musel dat 8cm vedle a natocit k sobe a nejvice 80% vic neslo jinak bylo 0% :8) |
![]() uai1 |
| 24.04.2008, 14:24.54 | |
for LuluLNB od sebe přesně 4,3° R^ |
![]() vodnar |
| 24.04.2008, 17:12.08 | |
4luluvodnar ma pravdu, ostatní neposlouchej, jediný to ví naprosto přesně.. |
![]() Tomik535 |