Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
24.04.2008, 11:00.30

jak daleko lnb

jak daleko asi mají být na multifokusu lnb na 19,2 a 23,5 u 80cm paraboly. Mám je nalepené těsně na sobě, aby byl vůbec nějaký signál, ale úroveň signálu je tak třetinová. Podle parabo na ostatních barákách se mi zdá, že by to mělo být dál od sebe, ale to pak nechytnu nic...
uživatel
Lulu
24.04.2008, 11:30.33

RE: jak daleko lnb

Ano,LNB musí být nalepeny na sobě,proto by neměly mít větší průměr krytu.
uživatel
mdsystem
24.04.2008, 12:29.12

RE: jak daleko lnb

U monobloku(třeba Mascom),který je na ty 4stupně je ta rozteč středů něco pod 6cm.
uživatel
jm57
24.04.2008, 12:59.01

RE: jak daleko lnb

zalezi na jake parabole z kompletu strong jsem ho musel dat 8cm vedle a natocit k sobe a nejvice 80% vic neslo jinak bylo 0% :8)
uživatel
uai1
24.04.2008, 14:24.54

for Lulu

LNB od sebe přesně 4,3° R^
uživatel
vodnar
24.04.2008, 17:12.08

4lulu

vodnar ma pravdu, ostatní neposlouchej, jediný to ví naprosto přesně..
uživatel
Tomik535