| 24.04.2008, 13:18.37 | |
off topic - HD síťové přehrávačeZdravím všechny! Chtěl bych se zeptat na zkušenosti s nějakými "chytrými krabičkami", které umí přehrávat soubory s médii, hlavně video v HD i SD formátu, s pevným diskem a připojením k síti, SMB, HDMI a podobné věci.Koukal jsem se na google, ale je z toho, co by se dalo použít, jsem našel akorát Popcorn Hour A-100 a něco od Emgetonu. Ten Popcorn Hour A-100 se mi líbil, ale byl tam komentář, že kvalita videa není tak dobrá... Tak by mě zajímaly názory lidí, co to maj, případně tipy na další. Provozovat to budu s TV Panasonic TH-42PX70E. Díky za odpovědi! |
![]() Fantomas |
| 24.04.2008, 13:28.23 | |
RE: off topic - HD síťové přehrávačeMrkni se na recenzi NETGEAR EVA8000www.tvfreak.cz/art_doc-43AB05B9C93119CDC12573FA006380CC.html |
![]() meduzka |
| 24.04.2008, 14:22.53 | |
RE: off topic - HD síťové přehrávačeUmax to taky dělá. |
![]() Antonín |
| 24.04.2008, 15:22.26 | |
RE: off topic - HD síťové přehrávačeje neco co by este podporovalo video hovory pres Skype? |
![]() vendo232 |
| 24.04.2008, 18:07.51 | |
RE: off topic - HD síťové přehrávačeJá už asi 3 týdny vlastním TViX M-4100SH a zatim jsem s nim velice spokojen. Přehrává doopravdy téměř vše na co si jen vzpomeneš ( jediné co nebyl schopen přehrát je video z fotoaparátu v .MOV)V tomto přehrávači mam 1TB HDD a další soubory sdílim po síti... Oproti Popcorn Hour A-100 má tu výhodu že do TViX lze dokoupit DVB-T tuner který umí i MPEG-4 a HD. Může sloužit i jako HD DVB-T rekordér...Kvalita obrazu při připojení TViX k TV přes HDMI je velice slušná http://www.tvix.cz/products/M-4100SH/index.aspx |
![]() marf1 |