Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
24.04.2008, 13:18.37

off topic - HD síťové přehrávače

Zdravím všechny! Chtěl bych se zeptat na zkušenosti s nějakými "chytrými krabičkami", které umí přehrávat soubory s médii, hlavně video v HD i SD formátu, s pevným diskem a připojením k síti, SMB, HDMI a podobné věci.

Koukal jsem se na google, ale je z toho, co by se dalo použít, jsem našel akorát Popcorn Hour A-100 a něco od Emgetonu.

Ten Popcorn Hour A-100 se mi líbil, ale byl tam komentář, že kvalita videa není tak dobrá... Tak by mě zajímaly názory lidí, co to maj, případně tipy na další.

Provozovat to budu s TV Panasonic TH-42PX70E.

Díky za odpovědi!
uživatel
Fantomas
24.04.2008, 13:28.23

RE: off topic - HD síťové přehrávače

Mrkni se na recenzi NETGEAR EVA8000
www.tvfreak.cz/art_doc-43AB05B9C93119CDC12573FA006380CC.html
uživatel
meduzka
24.04.2008, 14:22.53

RE: off topic - HD síťové přehrávače

Umax to taky dělá.
uživatel
Antonín
24.04.2008, 15:22.26

RE: off topic - HD síťové přehrávače

je neco co by este podporovalo video hovory pres Skype?
uživatel
vendo232
24.04.2008, 18:07.51

RE: off topic - HD síťové přehrávače

Já už asi 3 týdny vlastním TViX M-4100SH a zatim jsem s nim velice spokojen. Přehrává doopravdy téměř vše na co si jen vzpomeneš ( jediné co nebyl schopen přehrát je video z fotoaparátu v .MOV)V tomto přehrávači mam 1TB HDD a další soubory sdílim po síti... Oproti Popcorn Hour A-100 má tu výhodu že do TViX lze dokoupit DVB-T tuner který umí i MPEG-4 a HD. Může sloužit i jako HD DVB-T rekordér...

Kvalita obrazu při připojení TViX k TV přes HDMI je velice slušná

http://www.tvix.cz/products/M-4100SH/index.aspx
uživatel
marf1