| 24.04.2008, 15:04.29 | |
PGU 7100Zdravim a prosim o radu. Mam Pgu 7100 a v nem nahrán FW 2.67. Zde na foru byl navod jak ,,otevrit ctecku karet" aby se mohl provadet zapis na karty, postupoval jsem podle navodu a vse slapalo. Po vymene karet ctecka pise No Card a uz zadnou neprecte, nevim co s tim. Dik za radu. Hacky. |
![]() Hacky |
| 24.04.2008, 22:27.52 | |
RE: PGU 7100Dej to do továrního nastavení a potom všechno znovu nahrej. |
![]() klokan49 |