Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
24.04.2008, 15:04.29

PGU 7100

Zdravim a prosim o radu. Mam Pgu 7100 a v nem nahrán FW 2.67. Zde na foru byl navod jak ,,otevrit ctecku karet" aby se mohl provadet zapis na karty, postupoval jsem podle navodu a vse slapalo. Po vymene karet ctecka pise No Card a uz zadnou neprecte, nevim co s tim. Dik za radu. Hacky.
uživatel
Hacky
24.04.2008, 22:27.52

RE: PGU 7100

Dej to do továrního nastavení a potom všechno znovu nahrej.
uživatel
klokan49