| 24.04.2008, 15:23.14 | |
MTV unlimitedZdravím, před nedávncem tady někdo psal že má tetu v Mnichově a že může zajistit kupóny za cenu, za kterou se to prodává tam. Kdyžtak ať se ozve na libtym@centrum.cz |
![]() libor129 |
| 24.04.2008, 15:25.47 | |
RE: MTV unlimitedtetu v Mnichově má CB21 |
![]() Saxon |
| 24.04.2008, 17:49.50 | |
mtv unlimitedJo díky, teď ať se ozve |
![]() libor129 |
| 24.04.2008, 19:11.46 | |
RE: MTV unlimitedčauky Libore.Včera jsem jí volal,zatím je nedostupná.Dnes opět zkusím....napiš mi na cb21@seznam.cz dohodneme se.Saxone: prosím pošli mi meila,co jsi to chtěl....vim že to tu je ale at to mám v meilu díky ahoj R^ |
![]() cb21 |
| 24.04.2008, 19:36.11 | |
RE: MTV unlimitedbude chtít ještě někdo ??????? prosím napište mi meila....jdu volat:-) R^ snad ji zastihnu........... :bigeyes: |
![]() cb21 |
| 24.04.2008, 20:25.46 | |
@cb21Technisat Radio Bouquet na 365 dní.Pokud se to nepodaří,nic se neděje. |
![]() Saxon |
| 24.04.2008, 21:41.51 | |
RE: MTV unlimitedTak on tam už má aj tetu a je nedostupná . Tak ako N3 v emu. |
![]() oneeeee |
| 24.04.2008, 21:54.59 | |
libore,kupon si můžeš koupit i v čechách,poslal jsem Ti na email webovku. |
![]() Saxon |
| 25.04.2008, 08:43.02 | |
@Oneeeeeno právě-je to jeho nedostupná teta Nagra s pěknýma trojkama a neboli Nagra3 :laughing: :laughing: :laughing: |
![]() jamess96 |