| 24.04.2008, 15:48.16 | |
illusion m2sChtel bych poprosit o radu,jaky multikam,vectru nebo syrenku nahrat do tohoto pristroje aby v nem jela karta gital bez sekani mam filmer 5.85. |
![]() rhak |
| 24.04.2008, 18:55.11 | |
RE: illusion m2shttp://uploade-tv |
![]() kos |
| 24.04.2008, 20:21.58 | |
RE: illusion m2smulticam 2.15 |
![]() rado |
| 24.04.2008, 22:41.18 | |
RE: illusion m2sak je to starsia verzia s optickym vystupom, tak potom sw 6.06, multicam 2.15, ide super mas to na illusion.lcdc.sk |
![]() reavis |