Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
24.04.2008, 15:48.16

illusion m2s

Chtel bych poprosit o radu,jaky multikam,vectru nebo syrenku nahrat do tohoto pristroje aby v nem jela karta gital bez sekani mam filmer 5.85.
uživatel
rhak
24.04.2008, 18:55.11

RE: illusion m2s

http://uploade-tv
uživatel
kos
24.04.2008, 20:21.58

RE: illusion m2s

multicam 2.15
uživatel
rado
24.04.2008, 22:41.18

RE: illusion m2s

ak je to starsia verzia s optickym vystupom, tak potom sw 6.06, multicam 2.15, ide super mas to na illusion.lcdc.sk
uživatel
reavis