Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
24.04.2008, 16:34.17

Registracia karty

Kde sa dá na nete zaregistrovať Slovak link?Ďakujem za odpovede
uživatel
patrikcoac
24.04.2008, 16:41.15

RE: Registracia karty

Slovaklink už neni teraz je skylink a dá sa to online na skylinku
uživatel
Jupi
24.04.2008, 17:29.46

RE: Registracia karty

Ak máš nezaregistrovanú Slovaklink tak si ju klidne zaregistruj.Hoci sa už nepredávajú ale môžu sa ešte nájsť hlavne v Čechách,ktoré boli spustené len cez počítač tak ako u nás na Slovensku T-T karty.
uživatel
letas
24.04.2008, 21:35.21

RE: Registracia karty

..je to uplne jednoduche a trva to par minut...
http://eshop.skylink.sk/cms-eshop/GOB_Introduction.do
uživatel
zidane69