| 24.04.2008, 16:34.17 | |
Registracia kartyKde sa dá na nete zaregistrovať Slovak link?Ďakujem za odpovede |
![]() patrikcoac |
| 24.04.2008, 16:41.15 | |
RE: Registracia kartySlovaklink už neni teraz je skylink a dá sa to online na skylinku |
![]() Jupi |
| 24.04.2008, 17:29.46 | |
RE: Registracia kartyAk máš nezaregistrovanú Slovaklink tak si ju klidne zaregistruj.Hoci sa už nepredávajú ale môžu sa ešte nájsť hlavne v Čechách,ktoré boli spustené len cez počítač tak ako u nás na Slovensku T-T karty. |
![]() letas |
| 24.04.2008, 21:35.21 | |
RE: Registracia karty..je to uplne jednoduche a trva to par minut...http://eshop.skylink.sk/cms-eshop/GOB_Introduction.do |
![]() zidane69 |