Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
24.04.2008, 17:42.58

přijmač

poradte kde stahnout Digi keys na satelit
uživatel
ladisek
24.04.2008, 17:45.59

Než se ti

to podaří, beztak už budou nové. Měsíc zas netrvá tak dlouho..
uživatel
Tomik535
24.04.2008, 18:10.26

přijmač

potřeboval bych edit key kde ho stáhnout a přes jaky program ho tam vložit
uživatel
ladisek
24.04.2008, 18:16.31

RE: přijmač

v letáku oukej psali,že vás stáhnou na splátkách...
uživatel
kuldan
24.04.2008, 18:23.12

Co???

netušim co jsi tim chtěl řict
uživatel
ladisek
24.04.2008, 19:00.40

RE: přijmač

Jaivane,kde na ty niky chodíš.Mohu ti nechat kvalitní Golky! :))) :)))
uživatel
zzaner
24.04.2008, 21:41.11

@ladisek

ztrácíš zbytečně moře času a nervů.pozvi si odborníka,dáš mu asi 300Kč,nahodí Ti to za čtvrt hoďky a ty tři kila vyděláš stylem co umíš.Jak jsi řezník,tak pobíjej prasata a vyráběj tlačenky,když jsi zahradník,tak roubuj stromy.Tady se jen trápíš a otravuješ toto fórum.
uživatel
viliam