| 24.04.2008, 17:42.58 | |
přijmačporadte kde stahnout Digi keys na satelit |
![]() ladisek |
| 24.04.2008, 17:45.59 | |
Než se tito podaří, beztak už budou nové. Měsíc zas netrvá tak dlouho.. |
![]() Tomik535 |
| 24.04.2008, 18:10.26 | |
přijmačpotřeboval bych edit key kde ho stáhnout a přes jaky program ho tam vložit |
![]() ladisek |
| 24.04.2008, 18:16.31 | |
RE: přijmačv letáku oukej psali,že vás stáhnou na splátkách... |
![]() kuldan |
| 24.04.2008, 18:23.12 | |
Co???netušim co jsi tim chtěl řict |
![]() ladisek |
| 24.04.2008, 19:00.40 | |
RE: přijmačJaivane,kde na ty niky chodíš.Mohu ti nechat kvalitní Golky! :))) :))) |
![]() zzaner |
| 24.04.2008, 21:41.11 | |
@ladisekztrácíš zbytečně moře času a nervů.pozvi si odborníka,dáš mu asi 300Kč,nahodí Ti to za čtvrt hoďky a ty tři kila vyděláš stylem co umíš.Jak jsi řezník,tak pobíjej prasata a vyráběj tlačenky,když jsi zahradník,tak roubuj stromy.Tady se jen trápíš a otravuješ toto fórum. |
![]() viliam |