| 24.04.2008, 20:13.50 | |
HUCK z Letohradutady je moje icq ozvi se mi pls 283-956-285 |
![]() Jerry |
| 25.04.2008, 08:22.23 | |
Re:HUCK z LetohraduNejsem HUCK, ale z Letohradu jsem ;-) |
![]() Plechi |
| 25.04.2008, 09:33.03 | |
Re:HUCK z LetohraduTak jsem došel až na tvůj topic ze středy a kdyby byl zájem, tak 8900HD na 42PX70 (Prem..re HD) |
![]() Plechi |