| 24.04.2008, 19:31.52 | |
TF 7700 HSCINejde mi nahrát přes USB žádný na internetu dostupný firmware pořád to píše "vybraný soubor není správný". |
![]() vojtalojza |
| 24.04.2008, 20:01.26 | |
Topf.7700hsciNejsi sám mě to dělá taky ,původní064 jsem sice přehrál na pvr 072ale novější 082 tam za žádnou cenu nejde jak přesRS232 tak přes usb stick, vysvětlení jsem nikde nenašel na forech . |
![]() MONY |
| 24.04.2008, 20:06.36 | |
RE: TF 7700 HSCITak to je pěkně na h...o chtěl sem nahrát novej FW na připojení hardisku dal sem tovární nastavení všechno vymazal a žádnej jinej FW sem tam nedostal. Sem z toho akorát na...nej, že to musim zase znova ladit a třídit. |
![]() vojtalojza |
| 24.04.2008, 20:25.14 | |
RE: TF 7700 HSCI1) zisti si spravne ID (ja mam 23022)2) stiahni si prislusny FW zo stranky www.i-topfield.com a ten nahraj na USB stick 2.0 (pripajaj pri vypnutom stroji. 3) Vymaz setting - tovarne nastavenie 4) V menu daj instalacia - USB aktualizacia FW a vyber prislusny subor. 5) Po nahrati pre istotu opat zmaz setting 6) Ak mas zaujem poslem ti moj setting na PVR ready FW kde je aspon pre mna vsetko podstatne... Du fam ze ti to pomoze. Ja som s nahratim nemal ziadne problemy. Je mozne ze si stiahol zly FW nakolko Topfield mal v poslednej dobe niekolko krat hacknutu stranku. Mozem ti poslat aj FW. Staci mi poslat mail. Inac Je to este take nedorobene a ma to spustu chyb... Napr mne fungoval len 1 ext suflik z 3 pricom HDD bol stale rovnaky, Time shift blbne atd... |
![]() Speedo |
| 24.04.2008, 20:42.10 | |
RE: TF 7700 HSCIPřesně takhle sem to dělal a nic FW sem stáhl ze stránek antenexID 23022 vymazal sem seting vypl z elektřiny připojil usb stick zapnul do sítě vybral jsem nahrát FW a ukázalo mi to chybu , že vybraný soubor není správný dělal jsem to už asi desetkrát zkusil jsem i jiný FW ale ani jeden jsem do přístroje nedostal stále stejná hláška. jinak mail tkuda@seznam.cz |
![]() vojtalojza |
| 24.04.2008, 21:07.59 | |
RE: TF 7700 HSCImas mail... |
![]() Speedo |