Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.04.2008, 20:40.51

IPbox400 asi KO

Dnes jsem ho ráno zapnul a na displeji pouze svítí display.Nic se neděje jde jen vypnout podržením tlačítka 0/1 a ok a nic víc.Včera jsem ho normálně vypnul.Tak jsem zkoušel i JTAG podle tohoto návodu : http://dev.dgstation.co.kr/phpBB2/viewtopic.php?t=27&postdays=0&postorder=asc&start=0 a bohužel , došlo ke komunikaci ale ten soft jsem do toho nedostal. Nemáte někdo zkušenost co by s tím mohlo být?
uživatel
Badatel