| 27.04.2008, 21:13.28 | |
NASN a DigiTALLWORLDIde vam NASN na DigiTALLWORLD SCI-2100E?? |
![]() majster22 |
| 27.04.2008, 22:47.44 | |
dgtlworldNeznám potřebná data, |
![]() korkoran |
| 27.04.2008, 23:01.09 | |
NASN jdezmáčkneš tlačítko exit na DO a pomalu se proklikáš až k nagra. cca 9x a už to běží. Hezký obraz a dobrou. Astra 19 |
![]() nemo |