Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
28.04.2008, 07:16.41

uplne mimo temu

vie niekto poradit link alebo nieco kde by sa dali zadarmo stiahnut plne hry?zhanam napr.farcry2,mafia2 ale aj ine.dik neviem na koho by som sa mohol obratit.skusal som to na rapide ale nejak mi to nejde .este raz dik
uživatel
miro novak
28.04.2008, 07:29.48

RE: uplne mimo temu

Dá sa stiahnuť všetko . Bitlord ,torent harvester a dotnefix,sú programy na P2P. No ale ďaľší zbytočný príspevok a hneď z rána.
uživatel
oneeeee
28.04.2008, 08:01.24

uplne mimo temu

dik skusim to
uživatel
miro novak
28.04.2008, 14:19.06

uplne mimo temu

rozchodil som zatial akurat bitlord no neviem ci som urobil niekde chybu,stahuje mi to strasne pomaly 4-15kb a odosiela 27kb za sekundu.inac pri normalnom stahovani mam 200kb za sek.4g internet. je to mozne? dik za kazdu radu
uživatel
miro novak
28.04.2008, 15:36.50

RE: uplne mimo temu

pri otvorení bitlordu sú nastavenia alebo možnosti. Tam je potrebné nastaviť upload na 4 až 14 kb. Niekedy to ide super rýchlo a niekedy strašne pomaly. Problém je aj v čase kedy sťahuješ. Najlepšie sťahovanie dosiahneš po 22 hodine a cez víkend. Podľa toho kolko peerov je pripojených. Čím viac tým rýchlešie sťahovanie.
uživatel
oneeeee
28.04.2008, 16:48.36

RE: uplne mimo temu

Farcry 2 ani Mafie 2 ještě venku nejsou,stahování přes torrenty je někdy o nervi.Není problém stáhnout 1Gb za dvě hodiny a jindy 1 Gb se stahuje 1 měsíc.Je to o tom,kolik lidí seeduje to,co ty stahuješ.
uživatel
jito
28.04.2008, 17:20.34

uplne mimo temu

No pokud máš adsl tak z p2p sítí (bitlord ) nestáhneš nic jsou blokované !
uživatel
MONY
28.04.2008, 18:11.44

RE: uplne mimo temu

Mám adsl a sťahovanie mi ide.
uživatel
color21
28.04.2008, 19:15.13

uplne mimo temu

stahovat stahuje,ale strasne pomaly asi sa na to vyprdnem.od obeda mi to stiahlo 3,3percent.vie niekto nejaky normalny funkcny jednoduchy link kde sa daju stiahnut nejake vacsie plne hry a nielen dema? dikes
uživatel
miro novak
28.04.2008, 19:21.20

RE: uplne mimo temu

Pre teba by bolo sa na všetko vyprdnuť. Ty niesi spokojný ani sám zo sebou.
uživatel
color21
28.04.2008, 19:29.09

for color21

ty si ma akosi rychlo precital ze tak vsetko o mne vies.ked stahujes od desiatej nejaku hru a teraz je skoro 19.30 a stahovanie ti vypisuje ze mas stiahnute 3,3% tak ta nema porazit? ak tebe to vyhovuje tak tahaj takto,spalis viac elektriny ako stoji cela hra.do toho color21
uživatel
miro novak
28.04.2008, 23:38.27

RE: uplne mimo temu

No jo, musíš mít kvalitní router od Asusu, do kterého píchneš 2Gb USB flashku a ono to stahuje a stahuje a stahuje, zatímco máš vypnutá všechna PC v síti :-))))
uživatel
kacenkin