| 28.04.2008, 07:16.41 | |
uplne mimo temuvie niekto poradit link alebo nieco kde by sa dali zadarmo stiahnut plne hry?zhanam napr.farcry2,mafia2 ale aj ine.dik neviem na koho by som sa mohol obratit.skusal som to na rapide ale nejak mi to nejde .este raz dik |
![]() miro novak |
| 28.04.2008, 07:29.48 | |
RE: uplne mimo temuDá sa stiahnuť všetko . Bitlord ,torent harvester a dotnefix,sú programy na P2P. No ale ďaľší zbytočný príspevok a hneď z rána. |
![]() oneeeee |
| 28.04.2008, 08:01.24 | |
uplne mimo temudik skusim to |
![]() miro novak |
| 28.04.2008, 14:19.06 | |
uplne mimo temurozchodil som zatial akurat bitlord no neviem ci som urobil niekde chybu,stahuje mi to strasne pomaly 4-15kb a odosiela 27kb za sekundu.inac pri normalnom stahovani mam 200kb za sek.4g internet. je to mozne? dik za kazdu radu |
![]() miro novak |
| 28.04.2008, 15:36.50 | |
RE: uplne mimo temupri otvorení bitlordu sú nastavenia alebo možnosti. Tam je potrebné nastaviť upload na 4 až 14 kb. Niekedy to ide super rýchlo a niekedy strašne pomaly. Problém je aj v čase kedy sťahuješ. Najlepšie sťahovanie dosiahneš po 22 hodine a cez víkend. Podľa toho kolko peerov je pripojených. Čím viac tým rýchlešie sťahovanie. |
![]() oneeeee |
| 28.04.2008, 16:48.36 | |
RE: uplne mimo temuFarcry 2 ani Mafie 2 ještě venku nejsou,stahování přes torrenty je někdy o nervi.Není problém stáhnout 1Gb za dvě hodiny a jindy 1 Gb se stahuje 1 měsíc.Je to o tom,kolik lidí seeduje to,co ty stahuješ. |
![]() jito |
| 28.04.2008, 17:20.34 | |
uplne mimo temuNo pokud máš adsl tak z p2p sítí (bitlord ) nestáhneš nic jsou blokované ! |
![]() MONY |
| 28.04.2008, 18:11.44 | |
RE: uplne mimo temuMám adsl a sťahovanie mi ide. |
![]() color21 |
| 28.04.2008, 19:15.13 | |
uplne mimo temustahovat stahuje,ale strasne pomaly asi sa na to vyprdnem.od obeda mi to stiahlo 3,3percent.vie niekto nejaky normalny funkcny jednoduchy link kde sa daju stiahnut nejake vacsie plne hry a nielen dema? dikes |
![]() miro novak |
| 28.04.2008, 19:21.20 | |
RE: uplne mimo temuPre teba by bolo sa na všetko vyprdnuť. Ty niesi spokojný ani sám zo sebou. |
![]() color21 |
| 28.04.2008, 19:29.09 | |
for color21ty si ma akosi rychlo precital ze tak vsetko o mne vies.ked stahujes od desiatej nejaku hru a teraz je skoro 19.30 a stahovanie ti vypisuje ze mas stiahnute 3,3% tak ta nema porazit? ak tebe to vyhovuje tak tahaj takto,spalis viac elektriny ako stoji cela hra.do toho color21 |
![]() miro novak |
| 28.04.2008, 23:38.27 | |
RE: uplne mimo temuNo jo, musíš mít kvalitní router od Asusu, do kterého píchneš 2Gb USB flashku a ono to stahuje a stahuje a stahuje, zatímco máš vypnutá všechna PC v síti :-)))) |
![]() kacenkin |