| 28.04.2008, 07:54.27 | |
ZetaCAMDobrý den pánové. Dostal se mě do ruky ZetaCAM žlutý a s ním karta open platform. ( Dar od končícího satmana )Měl bych dotaz zda se dá k něčemu ještě využít a nebo je to jenom do archivního šuplíku. Díky Franta |
![]() franta222 |
| 28.04.2008, 15:02.04 | |
RE: ZetaCAMnechá. přes modul Zetakam modrý jde i Gitalka vyzkoušeno.Nevím jak u tebe. |
![]() koax |
| 28.04.2008, 15:51.25 | |
RE: ZetaCAMse žlutým camem taky nemám žádné zkušenosti |
![]() poky1 |
| 28.04.2008, 19:37.53 | |
RE: ZetaCAMQ: "Co je to končící satman ?" |
![]() kacenkin |
| 28.04.2008, 20:09.26 | |
RE: ZetaCAMnastávající uživatel IPTV? |
![]() poky1 |
| 28.04.2008, 23:36.09 | |
RE: ZetaCAMBohužel žádný nastávající uživatrl IPTV a ani nic jiného ale zdravotní stav.( zrak) |
![]() franta222 |