Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
28.04.2008, 07:54.27

ZetaCAM

Dobrý den pánové. Dostal se mě do ruky ZetaCAM žlutý a s ním karta open platform. ( Dar od končícího satmana )
Měl bych dotaz zda se dá k něčemu ještě využít a nebo je to jenom do archivního šuplíku.
Díky Franta
uživatel
franta222
28.04.2008, 15:02.04

RE: ZetaCAM

nechá. přes modul Zetakam modrý jde i Gitalka vyzkoušeno.Nevím jak u tebe.
uživatel
koax
28.04.2008, 15:51.25

RE: ZetaCAM

se žlutým camem taky nemám žádné zkušenosti
uživatel
poky1
28.04.2008, 19:37.53

RE: ZetaCAM

Q: "Co je to končící satman ?"
uživatel
kacenkin
28.04.2008, 20:09.26

RE: ZetaCAM

nastávající uživatel IPTV?
uživatel
poky1
28.04.2008, 23:36.09

RE: ZetaCAM

Bohužel žádný nastávající uživatrl IPTV a ani nic jiného ale zdravotní stav.( zrak)
uživatel
franta222