| 08.06.2008, 13:40.54 | |
AB DSR-510SKY a EmuláciaMáte niekto skúsenosti z EMU na tomto priíjmači..? |
![]() accid |
| 08.06.2008, 13:43.04 | |
RE: AB DSR-510SKY a EmuláciaJede v pohodě vše najdeš nahttp://www.ab-forum.info/ R^ |
![]() alda |
| 08.06.2008, 14:03.47 | |
RE: AB DSR-510SKY a EmuláciaDajú sa tam nahodit klúče aj ručne....ak hej ako..? |
![]() accid |
| 08.06.2008, 14:14.24 | |
RE: AB DSR-510SKY a Emuláciačervené a žlté tlačítko po sebe, si v menu EMU. |
![]() vw1 |
| 08.06.2008, 14:20.52 | |
RE: AB DSR-510SKY a EmuláciaA ešte jedna otázočka aký je posledný FW na túto mašinku..? |
![]() accid |
| 08.06.2008, 14:26.14 | |
RE: AB DSR-510SKY a EmuláciaFW 3.223d. |
![]() vw1 |
| 08.06.2008, 14:36.58 | |
TO:vw1A rozchodím s týmto FW Premiere..? |
![]() accid |
| 08.06.2008, 14:41.27 | |
RE: AB DSR-510SKY a EmuláciaPremiere,Premiere Star ide aj na kľúče na konzervy:) |
![]() vw1 |
| 08.06.2008, 14:42.08 | |
RE: AB DSR-510SKY a EmuláciaJo ale mam pocit že nejdou direkty. |
![]() AB DSR-322 |