Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.06.2008, 13:40.54

AB DSR-510SKY a Emulácia

Máte niekto skúsenosti z EMU na tomto priíjmači..?
uživatel
accid
08.06.2008, 13:43.04

RE: AB DSR-510SKY a Emulácia

Jede v pohodě vše najdeš na
http://www.ab-forum.info/
R^
uživatel
alda
08.06.2008, 14:03.47

RE: AB DSR-510SKY a Emulácia

Dajú sa tam nahodit klúče aj ručne....ak hej ako..?
uživatel
accid
08.06.2008, 14:14.24

RE: AB DSR-510SKY a Emulácia

červené a žlté tlačítko po sebe, si v menu EMU.
uživatel
vw1
08.06.2008, 14:20.52

RE: AB DSR-510SKY a Emulácia

A ešte jedna otázočka aký je posledný FW na túto mašinku..?
uživatel
accid
08.06.2008, 14:26.14

RE: AB DSR-510SKY a Emulácia

FW 3.223d.
uživatel
vw1
08.06.2008, 14:36.58

TO:vw1

A rozchodím s týmto FW Premiere..?
uživatel
accid
08.06.2008, 14:41.27

RE: AB DSR-510SKY a Emulácia

Premiere,Premiere Star ide aj na kľúče na konzervy:)
uživatel
vw1
08.06.2008, 14:42.08

RE: AB DSR-510SKY a Emulácia

Jo ale mam pocit že nejdou direkty.
uživatel
AB DSR-322