Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.06.2008, 14:06.34

nostalgia

Mám dream 7000 a SF team včera večer jsem instaloval nový seting od likry a dneska mi nejde Nostalgia parametri sedí dle přehledu zde, chci se zeptat jestli nemaj nějaký výpadek nebo zda normálně jde, díky chovatel
uživatel
chovatel
08.06.2008, 14:07.51

RE: nostalgia

Nostalgia je funkcna
uživatel
brikol
08.06.2008, 17:23.52

nostalgia

prosím o radu-mám Sky Link,odkiaľ mi poslali informáciu,že programová ponuka sa rozšírila o balík Multi(bezplatne),ale ako si mám Nostalgiu naladiť,keď ju nemám napísanú v prog.ponuke v telke?Mám open,LCD,sat.s motorom...tak ako???Prosíííííííííííím !!!! :crying:
uživatel
luba
08.06.2008, 18:29.43

RE: nostalgia

Nostalgiu si nalad manualne
Frequency : 11992
Polarity : Horizontal
FEC : 3/4
Symbol Rate : 27500
uživatel
brikol
08.06.2008, 19:43.10

brikol-nostalgia

ďakujem ti za ochotu,ale vieš ja som úplný laik,všetko mi robil servis a nemám čas sedieť 3 dni nad užívateľským manuálom a možno to aj tak nepochopím (ešte tak kuchársku knihu :)) ).To by si mi musel napísať celý postup (ako pre dementa).Vojdem do MENU a čo ďalej?Budem rada ak mi ty ,alebo hocikto iný poradia krok za krokom ako na to...Ďakujem za pochopenie,ale ja zase ovládam iné veci,(aby som tu nepôsobila ozaj ako dement) :)
uživatel
luba
08.06.2008, 19:50.43

RE: nostalgia

aky mas sat.prijimac ?
uživatel
brikol
08.06.2008, 20:03.50

brikol

opensat 7700
uživatel
luba
08.06.2008, 20:11.51

RE: nostalgia

mas skype, alebo icq ?
uživatel
brikol
08.06.2008, 20:22.17

brikol

musím sa smiať,lebo som sa musela telef.poradiť s dcérou(ona na rozdiel odomńa tomu rozumie)a príde mi "urobiť"icq a cez skype to neviem...ešte tak cez mobil :laughing: to vieš,totálny truľko so mňa....
uživatel
luba
08.06.2008, 20:27.51

RE: nostalgia

To mas jednoduche
V polozke instalacia si zvol Vyhladavanie programov a stlac OK
a potom pouzivas cervene, zelene , zlte a modre tlacitka.
uživatel
brikol
08.06.2008, 20:31.49

brikol

ďakujem... :) drž mi palce,idem opäť po rokoch "maturovať... :laughing:
uživatel
luba
08.06.2008, 20:37.21

RE: nostalgia

drzim palce k uspesnemu zvladnutiu
uživatel
brikol