| 08.06.2008, 14:06.34 | |
nostalgiaMám dream 7000 a SF team včera večer jsem instaloval nový seting od likry a dneska mi nejde Nostalgia parametri sedí dle přehledu zde, chci se zeptat jestli nemaj nějaký výpadek nebo zda normálně jde, díky chovatel |
![]() chovatel |
| 08.06.2008, 14:07.51 | |
RE: nostalgiaNostalgia je funkcna |
![]() brikol |
| 08.06.2008, 17:23.52 | |
nostalgiaprosím o radu-mám Sky Link,odkiaľ mi poslali informáciu,že programová ponuka sa rozšírila o balík Multi(bezplatne),ale ako si mám Nostalgiu naladiť,keď ju nemám napísanú v prog.ponuke v telke?Mám open,LCD,sat.s motorom...tak ako???Prosíííííííííííím !!!! :crying: |
![]() luba |
| 08.06.2008, 18:29.43 | |
RE: nostalgiaNostalgiu si nalad manualneFrequency : 11992 Polarity : Horizontal FEC : 3/4 Symbol Rate : 27500 |
![]() brikol |
| 08.06.2008, 19:43.10 | |
brikol-nostalgiaďakujem ti za ochotu,ale vieš ja som úplný laik,všetko mi robil servis a nemám čas sedieť 3 dni nad užívateľským manuálom a možno to aj tak nepochopím (ešte tak kuchársku knihu :)) ).To by si mi musel napísať celý postup (ako pre dementa).Vojdem do MENU a čo ďalej?Budem rada ak mi ty ,alebo hocikto iný poradia krok za krokom ako na to...Ďakujem za pochopenie,ale ja zase ovládam iné veci,(aby som tu nepôsobila ozaj ako dement) :) |
![]() luba |
| 08.06.2008, 19:50.43 | |
RE: nostalgiaaky mas sat.prijimac ? |
![]() brikol |
| 08.06.2008, 20:03.50 | |
brikolopensat 7700 |
![]() luba |
| 08.06.2008, 20:11.51 | |
RE: nostalgiamas skype, alebo icq ? |
![]() brikol |
| 08.06.2008, 20:22.17 | |
brikolmusím sa smiať,lebo som sa musela telef.poradiť s dcérou(ona na rozdiel odomńa tomu rozumie)a príde mi "urobiť"icq a cez skype to neviem...ešte tak cez mobil :laughing: to vieš,totálny truľko so mňa.... |
![]() luba |
| 08.06.2008, 20:27.51 | |
RE: nostalgiaTo mas jednoducheV polozke instalacia si zvol Vyhladavanie programov a stlac OK a potom pouzivas cervene, zelene , zlte a modre tlacitka. |
![]() brikol |
| 08.06.2008, 20:31.49 | |
brikolďakujem... :) drž mi palce,idem opäť po rokoch "maturovať... :laughing: |
![]() luba |
| 08.06.2008, 20:37.21 | |
RE: nostalgiadrzim palce k uspesnemu zvladnutiu |
![]() brikol |