Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.06.2008, 14:33.10

DigiKO

poradte nove keys
uživatel
miki2
08.06.2008, 14:35.38

RE: DigiKO

ty si ko*** alebo lastovicka, ci len provokujes ??
uživatel
Vlado Fogo
08.06.2008, 14:35.58

RE: DigiKO

fakt nejde
uživatel
miki2
08.06.2008, 14:40.36

RE: DigiKO

a co typ prijimaca ?,
uživatel
Vlado Fogo
08.06.2008, 14:40.49

RE: DigiKO

Tak si skontroluj parabolu a příjmací sestavu. Digi chodí naprosto OK.
uživatel
King
08.06.2008, 14:43.55

Re:miki2

Co jsi za zoufalce že ani neumíš zformulovat otazku.
Co ti na čem nejde?
uživatel
AB DSR-322
08.06.2008, 14:44.56

Téma: DigiKO

Ak u Vas moc prší a nenáš dostatočne veľku parabolu tak Ti asi vypadol signál.
uživatel
Ufonec
08.06.2008, 15:03.42

RE: DigiKO

Openbox
uživatel
miki2
08.06.2008, 15:11.35

Re:miki2

skus na par sekund vypnut zo siete,alebo vymaz transporter a nalad ho znova
uživatel
SURDA
08.06.2008, 15:13.53

RE: DigiKO

kravina.. pomoze prehrat na nizsiu verziu bez AU Digi tv
uživatel
Vlado Fogo
08.06.2008, 15:15.56

RE: DigiKO

a mne tiež e e , skúšal som kadečo ILL m2s Rv
uživatel
lacoceco
08.06.2008, 15:18.09

RE: DigiKO

OPENBOX X-810,poslední soft vše o.k.
uživatel
MARCO
08.06.2008, 15:27.24

Digi jede

Dej meila
uživatel
korkoran
08.06.2008, 15:30.53

RE: DigiKO

no ani mne nejde robil som čo sa dalo Openbox 820 je to v ri..
uživatel
sivyvlk
08.06.2008, 15:39.50

RE: DigiKO

pre korkorána
ide ti to stále alebo ti to už nešlo včera?
uživatel
sivyvlk
08.06.2008, 18:01.43

@Vlado Fogo

Vlado, ja si myslim, ze je to to prvni R^ R^ R^
uživatel
007
08.06.2008, 20:37.32

RE: DigiKO

já myslím že lastovicka. Co na to ostatní ?
uživatel
juzek