| 08.06.2008, 14:33.10 | |
DigiKOporadte nove keys |
![]() miki2 |
| 08.06.2008, 14:35.38 | |
RE: DigiKOty si ko*** alebo lastovicka, ci len provokujes ?? |
![]() Vlado Fogo |
| 08.06.2008, 14:35.58 | |
RE: DigiKOfakt nejde |
![]() miki2 |
| 08.06.2008, 14:40.36 | |
RE: DigiKOa co typ prijimaca ?, |
![]() Vlado Fogo |
| 08.06.2008, 14:40.49 | |
RE: DigiKOTak si skontroluj parabolu a příjmací sestavu. Digi chodí naprosto OK. |
![]() King |
| 08.06.2008, 14:43.55 | |
Re:miki2Co jsi za zoufalce že ani neumíš zformulovat otazku.Co ti na čem nejde? |
![]() AB DSR-322 |
| 08.06.2008, 14:44.56 | |
Téma: DigiKOAk u Vas moc prší a nenáš dostatočne veľku parabolu tak Ti asi vypadol signál. |
![]() Ufonec |
| 08.06.2008, 15:03.42 | |
RE: DigiKOOpenbox |
![]() miki2 |
| 08.06.2008, 15:11.35 | |
Re:miki2skus na par sekund vypnut zo siete,alebo vymaz transporter a nalad ho znova |
![]() SURDA |
| 08.06.2008, 15:13.53 | |
RE: DigiKOkravina.. pomoze prehrat na nizsiu verziu bez AU Digi tv |
![]() Vlado Fogo |
| 08.06.2008, 15:15.56 | |
RE: DigiKOa mne tiež e e , skúšal som kadečo ILL m2s Rv |
![]() lacoceco |
| 08.06.2008, 15:18.09 | |
RE: DigiKOOPENBOX X-810,poslední soft vše o.k. |
![]() MARCO |
| 08.06.2008, 15:27.24 | |
Digi jedeDej meila |
![]() korkoran |
| 08.06.2008, 15:30.53 | |
RE: DigiKOno ani mne nejde robil som čo sa dalo Openbox 820 je to v ri.. |
![]() sivyvlk |
| 08.06.2008, 15:39.50 | |
RE: DigiKOpre korkoránaide ti to stále alebo ti to už nešlo včera? |
![]() sivyvlk |
| 08.06.2008, 18:01.43 | |
@Vlado FogoVlado, ja si myslim, ze je to to prvni R^ R^ R^ |
![]() 007 |
| 08.06.2008, 20:37.32 | |
RE: DigiKOjá myslím že lastovicka. Co na to ostatní ? |
![]() juzek |