| 08.06.2008, 14:52.13 | |
HBO2@UPC Direct jede v 16:9!Právě teď, a kupodivu to v UPC i správně přepíná. Jak to jede v Digi? |
![]() kubisek |
| 08.06.2008, 15:12.59 | |
RE: HBO2@UPC Direct jede v 16:9!roztazene do 4:3 :dead: |
![]() Mirectec |
| 08.06.2008, 15:29.47 | |
RE: HBO2@UPC Direct jede v 16:9!V UPC to tak jede od pátku. Snad napořád. |
![]() thomsoniv1 |
| 08.06.2008, 15:54.59 | |
RE: HBO2@UPC Direct jede v 16:9!Takže v UPC to jede sice 16:9 ale ten film je 2,35:1 a HBO to vysílá roztažené přes celou obrazovku.Asi nechtěli aby byly vidět černé pruhy:-) |
![]() Dominik |