Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.06.2008, 14:52.13

HBO2@UPC Direct jede v 16:9!

Právě teď, a kupodivu to v UPC i správně přepíná. Jak to jede v Digi?
uživatel
kubisek
08.06.2008, 15:12.59

RE: HBO2@UPC Direct jede v 16:9!

roztazene do 4:3 :dead:
uživatel
Mirectec
08.06.2008, 15:29.47

RE: HBO2@UPC Direct jede v 16:9!

V UPC to tak jede od pátku. Snad napořád.
uživatel
thomsoniv1
08.06.2008, 15:54.59

RE: HBO2@UPC Direct jede v 16:9!

Takže v UPC to jede sice 16:9 ale ten film je 2,35:1 a HBO to vysílá roztažené přes celou obrazovku.Asi nechtěli aby byly vidět černé pruhy:-)
uživatel
Dominik