Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.06.2008, 16:03.53

Polsat ??

Nebyl by Polsat ??
uživatel
lsz
08.06.2008, 16:10.22

RE: Polsat ??

dole nižšie sú
uživatel
Jupi
08.06.2008, 16:14.23

RE: Polsat ??

No ale ty uz mi zase nejdou ... :-(
uživatel
lsz
08.06.2008, 16:16.34

RE: Polsat ??

http://www.laurals.com/nagravsion.htm
uživatel
yloh
08.06.2008, 16:19.22

RE: Polsat ??

ale umna idú R^
uživatel
Jupi
08.06.2008, 16:28.38

RE: Polsat ??

Tie 00 sú ešte OK
uživatel
theo77
08.06.2008, 16:44.38

RE: Polsat ??

najskor to najdes na http://laki.dvhk.pl
uživatel
horibilis
08.06.2008, 16:52.02

RE: Polsat ??

Mam Ill M5 - Kynga a jde mi to jenom asi 20 sekund a pak tma. Najedu do kodu .. vyjedu a zase to jede 20 sekund ...
uživatel
lsz
08.06.2008, 17:33.44

RE: Polsat ??

Vypni si AU
uživatel
toto