Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.06.2008, 16:09.57

Openbox 810

Prosim vas, nechtiac sa mi ,,podarilo,, vymazat v key editore providera Digi tv..akym sposobom ho mam pridat spat?
20 11 ? a neviem zmenit nazov providera...
Dakujem
uživatel
MarianS
08.06.2008, 16:28.37

RE: Openbox 810

V menu 1117 daj reset. Malo by ti to obnovit.
uživatel
matov3
08.06.2008, 17:13.38

RE: Openbox 810

Název providera můžeš měnit v pobeditu, ale pouze u biss a sdílení.
Když vyresetuješ klíče, obnoví se do podoby, která je uložena ve firmware.
Mužeš také ,,přidat,, pomocí zelého tlačítka v nagra providera 2011 a k němu pak přiřadit klíče.
Název sice neupravíš, ale čtyři čísla si snad zapamatuješ.
Nebo nahraj celé nové klíče.
Už jsou všude ve formě f3k.
uživatel
mirasat
08.06.2008, 19:15.55

RE: Openbox 810

Dakujem vam, uz je to OK.
uživatel
MarianS