| 08.06.2008, 16:09.57 | |
Openbox 810Prosim vas, nechtiac sa mi ,,podarilo,, vymazat v key editore providera Digi tv..akym sposobom ho mam pridat spat?20 11 ? a neviem zmenit nazov providera... Dakujem |
![]() MarianS |
| 08.06.2008, 16:28.37 | |
RE: Openbox 810V menu 1117 daj reset. Malo by ti to obnovit. |
![]() matov3 |
| 08.06.2008, 17:13.38 | |
RE: Openbox 810Název providera můžeš měnit v pobeditu, ale pouze u biss a sdílení.Když vyresetuješ klíče, obnoví se do podoby, která je uložena ve firmware. Mužeš také ,,přidat,, pomocí zelého tlačítka v nagra providera 2011 a k němu pak přiřadit klíče. Název sice neupravíš, ale čtyři čísla si snad zapamatuješ. Nebo nahraj celé nové klíče. Už jsou všude ve formě f3k. |
![]() mirasat |
| 08.06.2008, 19:15.55 | |
RE: Openbox 810Dakujem vam, uz je to OK. |
![]() MarianS |