Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.06.2008, 16:15.56

Digi tma

zase zmenili kody?
uživatel
ferri222
08.06.2008, 16:18.53

RE: Digi tma

Tak to vypadá že Ceauşescu vyměnil zámek, takže starý klíč nám nepasuje...........
uživatel
333
08.06.2008, 16:20.07

RE: Digi tma

****************


007: Mas padaka sefe, poruseni pravidel.
uživatel
nitram21
08.06.2008, 16:20.21

RE: Digi tma

(nevhodné slovo) je v tom,že ani na oficiálnej karte mi nejde NG Wild a Fishing kua
uživatel
juro
08.06.2008, 16:20.50

nitram21

tak a teraz dostaneš banán
uživatel
Jupi
08.06.2008, 16:22.57

RE: Digi tma

mě je to jedno jestli mě zabanujou


007: Odvaznej, to se me libi ..no to se v tvem pripade budu vice snazit ...
uživatel
nitram21
08.06.2008, 16:24.29

Funguje

provider 2111, index 00 zmente
uživatel
jurasek
08.06.2008, 16:26.06

cigoši po...ný !!!

na ofic.kartě - rybaření tma - nemáte oprávnění.... kuwa !!!
uživatel
hansk
08.06.2008, 16:31.00

RE: Digi tma

zatím díky moc celá rodina je vděčná
uživatel
standa
08.06.2008, 16:34.15

jurasek

jak mame zmenit index 00 za co?
uživatel
ferri222
08.06.2008, 16:35.54

pro hansk

U mne na ofiko kartě to jde v pohodě. R^
uživatel
martin5
08.06.2008, 16:37.09

RE: Digi tma

nitram21: pane kolego a NBR je jake?
uživatel
Joska2705
08.06.2008, 16:37.37

RE: Digi tma

2111 00 key podle nitram21 jede díky!
uživatel
sonip
08.06.2008, 16:38.39

Digi tma

00 a 10 a ide už konečne.... :))
uživatel
luba
08.06.2008, 16:44.51

RE: Digi tma

díky Nitram21! jsi dobrej
uživatel
Rambo
08.06.2008, 16:49.29

RE: Digi tma

diky moc kolegove. Jste dobri :) Uvidim policejni akademii
uživatel
Joska2705
08.06.2008, 17:48.37

RE: Digi tma

na AB-DSR my tie kody nefunguju
uživatel
ferri222