| 08.06.2008, 16:20.40 | |
Digi TV tmamenili kody alebo nie mne nejde napiste niekto vsetky styry riadky prosim |
![]() miki2 |
| 08.06.2008, 16:22.27 | |
RE: Digi TV tmanačo robíš to isté vlákno Rv |
![]() Jupi |
| 08.06.2008, 16:23.59 | |
RE: Digi TV tmaopet to nejede oooooooooooo |
![]() polopolo |
| 08.06.2008, 16:24.06 | |
RE: Digi TV tmaMěnil jsem všechny řádky vpoledne.16.15hod.tma.Je nás víc? |
![]() Liska |
| 08.06.2008, 16:25.41 | |
RE: Digi TV tmauz nejede ani nova cinema :( komplet TMA !!! kua. Nemate nekdo key ?? |
![]() Joska2705 |
| 08.06.2008, 16:26.18 | |
RE: Digi TV tmaa Digi se nak rozjelo ne ? vcera menili dnes znova ? :-D Blazni asi se nudijou kdys nemaj prachy :-D |
![]() Joska2705 |
| 08.06.2008, 16:27.13 | |
RE: Digi TV tmaKoukni se o tema niz,tam sou |
![]() aries |
| 08.06.2008, 16:27.46 | |
RE: Digi TV tma00: **************01: ************** I love no banana! 007: I love banana. |
![]() theo77 |
| 08.06.2008, 16:35.04 | |
theo77ano ide |
![]() SURDA |
| 08.06.2008, 16:39.48 | |
Proto jsem dnes běžem pro GitalkuA mám nekonečný klid,čtvrt roku půjde skoro všechno R^ |
![]() Jirka 3 |
| 08.06.2008, 16:47.12 | |
RE: Digi TV tmaDo zadku s po...tym futbalom.................to slaktrafene euro moze za tie zmeny....ako vzdy. :fuming: :fuming: |
![]() kamilo |
| 08.06.2008, 17:09.46 | |
Pro Jira 3Jestli máš řešení,tak prosím poraď |
![]() PIRI |
| 08.06.2008, 17:19.23 | |
Pro theo77Bomba, super, můžeš mi prosím (pokud nechceš veřejně tak na libor.smid@seznam.cz) napsat odkud to taháš??? Děkuju L. |
![]() libor |
| 08.06.2008, 17:29.23 | |
RE: Digi TV tmaprosím povezdte mi ktoré ridky sa zmenili asi som to p.... |
![]() trip |
| 08.06.2008, 17:31.41 | |
RE: Digi TV tmaak by to išlo tak všetky styri na e-mail trip.r@zoznam.sk |
![]() trip |
| 08.06.2008, 17:35.20 | |
RE: Digi TV tmazměnili řádky 00 a 01 tedy v pořadí 1. a 2. |
![]() libor |
| 08.06.2008, 17:37.52 | |
RE: Digi TV tmaJe to vždy len o par sekund,alebo kamošov,spojenie cez mobil a pod...Z iných stranok neťahám.../Asi mám šikovných vnukov.../ |
![]() theo77 |
| 08.06.2008, 17:38.48 | |
RE: Digi TV tmaLibore ale ja mám na 2 riadku začínajúce 10 |
![]() trip |
| 08.06.2008, 17:58.34 | |
RE: Digi TV tmano jestli bych se na to nevykakal kdyz to tady ctu jestli meni klice x krat denne to by me tak mohlo zadecek polibit,ja se VAM divim.do emu jsem chtel taky jit ale sakra rychle jsem to otocil.ani chuj.cus socky. :))) :))) :))) :))) :))) :))) |
![]() marksony |
| 08.06.2008, 18:02.46 | |
RE:DigiTVtmamarksony:no to víš,někteří jsou holt chudí,nemají 260 Kč měsíčně. "Ale ten pocit" že. |
![]() BIDLO |
| 08.06.2008, 19:00.10 | |
RE: Digi TV tmauž se mi nechce připojovat sate, ale je to tuším na Nagře a 1. a 2. řádek |
![]() libor |
| 08.06.2008, 20:36.34 | |
BajtikDigi jede v pohode. pokud chcete klice. piste. |
![]() bajtik |
| 09.06.2008, 07:24.11 | |
Ahoj bajtíkuPokud byjsi byl tak hodný a ty klíče poslal budu moc rád kono33@seznam.cz |
![]() kono33 |
| 10.06.2008, 09:23.33 | |
RE: Digi TV tmaahoj bajtiku.ak mas nove kody mozes mi ich poslat na rbencat@azet.sk diki moc. |
![]() BENY86 |