Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.06.2008, 16:20.40

Digi TV tma

menili kody alebo nie mne nejde napiste niekto vsetky styry riadky prosim
uživatel
miki2
08.06.2008, 16:22.27

RE: Digi TV tma

načo robíš to isté vlákno Rv
uživatel
Jupi
08.06.2008, 16:23.59

RE: Digi TV tma

opet to nejede oooooooooooo
uživatel
polopolo
08.06.2008, 16:24.06

RE: Digi TV tma

Měnil jsem všechny řádky vpoledne.16.15hod.tma.Je nás víc?
uživatel
Liska
08.06.2008, 16:25.41

RE: Digi TV tma

uz nejede ani nova cinema :( komplet TMA !!! kua. Nemate nekdo key ??
uživatel
Joska2705
08.06.2008, 16:26.18

RE: Digi TV tma

a Digi se nak rozjelo ne ? vcera menili dnes znova ? :-D Blazni asi se nudijou kdys nemaj prachy :-D
uživatel
Joska2705
08.06.2008, 16:27.13

RE: Digi TV tma

Koukni se o tema niz,tam sou
uživatel
aries
08.06.2008, 16:27.46

RE: Digi TV tma

00: **************
01: **************

I love no banana!



007: I love banana.
uživatel
theo77
08.06.2008, 16:35.04

theo77

ano ide
uživatel
SURDA
08.06.2008, 16:39.48

Proto jsem dnes běžem pro Gitalku

A mám nekonečný klid,čtvrt roku půjde skoro všechno R^
uživatel
Jirka 3
08.06.2008, 16:47.12

RE: Digi TV tma

Do zadku s po...tym futbalom.................to slaktrafene euro moze za tie zmeny....ako vzdy. :fuming: :fuming:
uživatel
kamilo
08.06.2008, 17:09.46

Pro Jira 3

Jestli máš řešení,tak prosím poraď
uživatel
PIRI
08.06.2008, 17:19.23

Pro theo77

Bomba, super, můžeš mi prosím (pokud nechceš veřejně tak na libor.smid@seznam.cz) napsat odkud to taháš??? Děkuju L.
uživatel
libor
08.06.2008, 17:29.23

RE: Digi TV tma

prosím povezdte mi ktoré ridky sa zmenili asi som to p....
uživatel
trip
08.06.2008, 17:31.41

RE: Digi TV tma

ak by to išlo tak všetky styri na e-mail trip.r@zoznam.sk
uživatel
trip
08.06.2008, 17:35.20

RE: Digi TV tma

změnili řádky 00 a 01 tedy v pořadí 1. a 2.
uživatel
libor
08.06.2008, 17:37.52

RE: Digi TV tma

Je to vždy len o par sekund,alebo kamošov,spojenie cez mobil a pod...Z iných stranok neťahám.../Asi mám šikovných vnukov.../
uživatel
theo77
08.06.2008, 17:38.48

RE: Digi TV tma

Libore ale ja mám na 2 riadku začínajúce 10
uživatel
trip
08.06.2008, 17:58.34

RE: Digi TV tma

no jestli bych se na to nevykakal kdyz to tady ctu jestli meni klice x krat denne to by me tak mohlo zadecek polibit,ja se VAM divim.do emu jsem chtel taky jit ale sakra rychle jsem to otocil.ani chuj.cus socky. :))) :))) :))) :))) :))) :)))
uživatel
marksony
08.06.2008, 18:02.46

RE:DigiTVtma

marksony:no to víš,někteří jsou holt chudí,nemají 260 Kč měsíčně. "Ale ten pocit" že.
uživatel
BIDLO
08.06.2008, 19:00.10

RE: Digi TV tma

už se mi nechce připojovat sate, ale je to tuším na Nagře a 1. a 2. řádek
uživatel
libor
08.06.2008, 20:36.34

Bajtik

Digi jede v pohode. pokud chcete klice. piste.
uživatel
bajtik
09.06.2008, 07:24.11

Ahoj bajtíku

Pokud byjsi byl tak hodný a ty klíče poslal budu moc rád kono33@seznam.cz
uživatel
kono33
10.06.2008, 09:23.33

RE: Digi TV tma

ahoj bajtiku.ak mas nove kody mozes mi ich poslat na rbencat@azet.sk diki moc.
uživatel
BENY86