Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.07.2008, 16:05.04

Příjem 23,5 + 13 + 5st.E?

Chlapi, funguje to? (na klasickou 80ku parabolu tři LNB na 23,5 a 13 a 5 Sirius?) Díky předem za rychlou odpověď.
uživatel
Dejf
11.07.2008, 16:16.47

Re:Příjem 23,5 + 13 + 5st.E?

ano, klidně přidej ještě jedno LNB na 19,2 ,tedy Astra1 a využij ho jako ohnisko
uživatel
Babui
11.07.2008, 16:24.22

RE: Příjem 23,5 + 13 + 5st.E?

Pokud se to dobře nastaví, může být ohnisko i na 13°E.
Signál na 23,5°E bude v pohodě.
S některými tp. na Síriu může být trochu problém, drtivá většina v pohodě.
uživatel
mirasat
11.07.2008, 16:37.05

RE: Příjem 23,5 + 13 + 5st.E?

Díky. Řeším pro ukrajince příjem ruskojazyčných programů a Sirius s Hotbirdem je asi nejlepší (ve spojení s 23,5, protože CZ programy chtějí samozřejmě taky)
uživatel
Dejf
12.07.2008, 09:42.10

RE: Příjem 23,5 + 13 + 5st.E?

Pro tyto případy se dělá 13°E - 5°E - 4°W.
Pokud schceš přidat i 23,5°E, budeš muset použít Multibeam 85, nebo Wavefrontier T90, nebo motor.
uživatel
mirasat