| 11.07.2008, 17:01.03 | |
Fish and Huntingide vam teraz tento program v digitv??? |
![]() Shumi21 |
| 11.07.2008, 17:04.28 | |
RE: Fish and HuntingSignál je ale nejde. |
![]() Milan C |
| 11.07.2008, 17:43.25 | |
RE: Fish and Huntingna thoru fr. 11785 h 28000 |
![]() STEAUA |
| 11.07.2008, 17:46.26 | |
RE: Fish and Huntingjsou tam nove tv gsp tv tam budou davat rumunskou ligu ve fotbale |
![]() STEAUA |
| 11.07.2008, 17:51.50 | |
@SteauaDíky,už ide na novej frekvencii. |
![]() Milan C |
| 11.07.2008, 19:58.26 | |
RE: Fish and Huntingmozes tam tu frekvenciu hodit dik |
![]() vili1 |
| 11.07.2008, 21:00.33 | |
pre vili1Kde ti má frekvenciu hodiť?Do prijímača? :laughing:Veď STEAUA tu frekvenciu napísal! :O |
![]() notna |
| 11.07.2008, 21:16.18 | |
notnaprepac som nejak rozbehany |
![]() vili1 |
| 12.07.2008, 10:07.21 | |
RE: Fish and Huntingsuper. takže ten nový transpondér už vlastně přešel do komerčního provozu. a nejednalo se jenom o testy jako v případě UPC Directu. |
![]() vortimond |
| 12.07.2008, 10:17.02 | |
RE: Fish and HuntingChodí, Dík |
![]() janzroky |
| 12.07.2008, 11:59.34 | |
RE: Fish and Huntingsu tam nejake programy gsp a su kodovane. Zeby Nagra3! |
![]() miropa |
| 12.07.2008, 14:09.24 | |
RE: Fish and Huntinguz je to free |
![]() miropa |
| 12.07.2008, 16:22.07 | |
fish and huntingjde na thoru cesky nejak mi to nejde .... |
![]() mefa |