Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.07.2008, 17:01.03

Fish and Hunting

ide vam teraz tento program v digitv???
uživatel
Shumi21
11.07.2008, 17:04.28

RE: Fish and Hunting

Signál je ale nejde.
uživatel
Milan C
11.07.2008, 17:43.25

RE: Fish and Hunting

na thoru fr. 11785 h 28000
uživatel
STEAUA
11.07.2008, 17:46.26

RE: Fish and Hunting

jsou tam nove tv gsp tv tam budou davat rumunskou ligu ve fotbale
uživatel
STEAUA
11.07.2008, 17:51.50

@Steaua

Díky,už ide na novej frekvencii.
uživatel
Milan C
11.07.2008, 19:58.26

RE: Fish and Hunting

mozes tam tu frekvenciu hodit dik
uživatel
vili1
11.07.2008, 21:00.33

pre vili1

Kde ti má frekvenciu hodiť?Do prijímača? :laughing:
Veď STEAUA tu frekvenciu napísal! :O
uživatel
notna
11.07.2008, 21:16.18

notna

prepac som nejak rozbehany
uživatel
vili1
12.07.2008, 10:07.21

RE: Fish and Hunting

super. takže ten nový transpondér už vlastně přešel do komerčního provozu. a nejednalo se jenom o testy jako v případě UPC Directu.
uživatel
vortimond
12.07.2008, 10:17.02

RE: Fish and Hunting

Chodí, Dík
uživatel
janzroky
12.07.2008, 11:59.34

RE: Fish and Hunting

su tam nejake programy gsp a su kodovane. Zeby Nagra3!
uživatel
miropa
12.07.2008, 14:09.24

RE: Fish and Hunting

uz je to free
uživatel
miropa
12.07.2008, 16:22.07

fish and hunting

jde na thoru cesky nejak mi to nejde ....
uživatel
mefa