| 11.07.2008, 19:13.15 | |
Upc Personal video RecorderMáte někdo tento přístroj od UPC?Jak jste s ním spokojeni?Funguje i na jiných družicích např.Hotbird?Jedná se mě hlavně o HD programy.Dík. |
![]() tomek |
| 11.07.2008, 21:15.24 | |
RE: Upc Personal video Recorderkdyž se o tom naposled psalo (jako o novince - už je to dlouho) tak ten přijímač neuměl ovládat ani Diseqc přepínač ani motor a neměl funkční USB ani LAN. jestli se něco od tý doby změnilo těžko říct. těžko říct jestli to má vůbec někdo doma :) |
![]() vortimond |
| 11.07.2008, 22:08.40 | |
RE: Upc Personal video RecorderNezměnilo se nic. Přijímač i nadále lze použít jen pro příjem z 19,2, příjem HD kanálů je problematický, dochází k "zamrzání" přístroje. HDD ovládání je poněkud kostrbaté, ale dá se pochopit. Na 2. stranu, mít to za 150,-Kč měsíčně snad není šlápnutí do H... Je to o čekání na pořádný soft. Ale zda se na něm pracuje, to fakt nevím. |
![]() Bloud |