Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.07.2008, 19:13.15

Upc Personal video Recorder

Máte někdo tento přístroj od UPC?Jak jste s ním spokojeni?Funguje i na jiných družicích např.Hotbird?Jedná se mě hlavně o HD programy.Dík.
uživatel
tomek
11.07.2008, 21:15.24

RE: Upc Personal video Recorder

když se o tom naposled psalo (jako o novince - už je to dlouho) tak ten přijímač neuměl ovládat ani Diseqc přepínač ani motor a neměl funkční USB ani LAN. jestli se něco od tý doby změnilo těžko říct. těžko říct jestli to má vůbec někdo doma :)
uživatel
vortimond
11.07.2008, 22:08.40

RE: Upc Personal video Recorder

Nezměnilo se nic. Přijímač i nadále lze použít jen pro příjem z 19,2, příjem HD kanálů je problematický, dochází k "zamrzání" přístroje. HDD ovládání je poněkud kostrbaté, ale dá se pochopit. Na 2. stranu, mít to za 150,-Kč měsíčně snad není šlápnutí do H... Je to o čekání na pořádný soft. Ale zda se na něm pracuje, to fakt nevím.
uživatel
Bloud