Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.07.2008, 20:09.14

LIG TV

Jede někomu kanál LIG TV na astře 23,5°, 11555V??
mám openbox X-820 a nejnovější soft, ale nic
díky :-)
uživatel
agger
11.07.2008, 20:41.36

RE: LIG TV

Lig TV 70 11,675/V sport turecky 28500* 9/10 NAG
Na Openboxe to asi nepôjde:)
uživatel
vw1
11.07.2008, 21:44.31

LIG TV

Na Vantage 7100S OK a perfekt frekvence 11675/28500/vert.
DVB S2 musíš si uvědomit,že to jede v S2 a feed9/10,že to na openech co máš nepůjde,nutné přístroje s S2.
uživatel
hery
11.07.2008, 22:40.34

RE: LIG TV

tedy hdtv pristroj (vantage,ferguson,topfield...)popripade nejaky ten modulek x-cam,diablo
uživatel
skohy
11.07.2008, 23:09.52

skohy

u Vantage 7100S i bez diabla jede v AU kanál D ASTRA3 23,5
a OK
uživatel
hery