| 11.07.2008, 20:09.14 | |
LIG TVJede někomu kanál LIG TV na astře 23,5°, 11555V??mám openbox X-820 a nejnovější soft, ale nic díky :-) |
![]() agger |
| 11.07.2008, 20:41.36 | |
RE: LIG TVLig TV 70 11,675/V sport turecky 28500* 9/10 NAGNa Openboxe to asi nepôjde:) |
![]() vw1 |
| 11.07.2008, 21:44.31 | |
LIG TVNa Vantage 7100S OK a perfekt frekvence 11675/28500/vert.DVB S2 musíš si uvědomit,že to jede v S2 a feed9/10,že to na openech co máš nepůjde,nutné přístroje s S2. |
![]() hery |
| 11.07.2008, 22:40.34 | |
RE: LIG TVtedy hdtv pristroj (vantage,ferguson,topfield...)popripade nejaky ten modulek x-cam,diablo |
![]() skohy |
| 11.07.2008, 23:09.52 | |
skohyu Vantage 7100S i bez diabla jede v AU kanál D ASTRA3 23,5a OK |
![]() hery |