Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
12.07.2008, 06:58.17

Interstar GI-S890 CRCI HD Excellence.

Prosím o radu. Mám nový a nejede čtečka na TT.A jaký emu soft do nej . Dík.
uživatel
fous
12.07.2008, 07:17.57

RE: Interstar GI-S890 CRCI HD Excellence.

http://sat-gi.mafro.info//index.php?direction=0&order=mod&PHPSESSID=v0nkt0gucf77os4js291oipo36

Tu najdeš všetko.
uživatel
PopoDag
12.07.2008, 08:04.16

PopoDag

Máš?? :laughing: :laughing: jdi na Skype R^
uživatel
misut
12.07.2008, 09:53.43

RE: Interstar GI-S890 CRCI HD Excellence.

Tak jsem přemýšlel o hd přijímači...no Vantage asi neni špatnej ,ale já budu volit mou oblíbenou značku sat. a tou je Golden....už je to tak... :lookaround:
uživatel
cb21
12.07.2008, 10:27.58

4cb21

Počkal bych až na novou revizi, která bude mít už funkční PVR. Pak to bude za tu cenu už opravdu zajímavý stroj.
uživatel
polulin
12.07.2008, 10:33.46

@polulin

kde jsi našel info o tom, že bude nový typ ? a kdy by to mělo být ?
uživatel
jona
12.07.2008, 12:17.27

RE: Interstar GI-S890 CRCI HD Excellence.

ano, u nových GI by mělo být funkční PVR a ty staré nepůjdou NIKDY Rv
uživatel
poky1
12.07.2008, 12:17.52

polu

samo ,dik,taky jsem o tom něco četl,tak uvidíme R^
uživatel
cb21
12.07.2008, 12:21.53

@fousi

ona to žádná záhada není, protože v originálním stavu je čtečka Conax
uživatel
poky1