| 12.07.2008, 06:58.17 | |
Interstar GI-S890 CRCI HD Excellence.Prosím o radu. Mám nový a nejede čtečka na TT.A jaký emu soft do nej . Dík. |
![]() fous |
| 12.07.2008, 07:17.57 | |
RE: Interstar GI-S890 CRCI HD Excellence.http://sat-gi.mafro.info//index.php?direction=0&order=mod&PHPSESSID=v0nkt0gucf77os4js291oipo36Tu najdeš všetko. |
![]() PopoDag |
| 12.07.2008, 08:04.16 | |
PopoDagMáš?? :laughing: :laughing: jdi na Skype R^ |
![]() misut |
| 12.07.2008, 09:53.43 | |
RE: Interstar GI-S890 CRCI HD Excellence.Tak jsem přemýšlel o hd přijímači...no Vantage asi neni špatnej ,ale já budu volit mou oblíbenou značku sat. a tou je Golden....už je to tak... :lookaround: |
![]() cb21 |
| 12.07.2008, 10:27.58 | |
4cb21Počkal bych až na novou revizi, která bude mít už funkční PVR. Pak to bude za tu cenu už opravdu zajímavý stroj. |
![]() polulin |
| 12.07.2008, 10:33.46 | |
@polulinkde jsi našel info o tom, že bude nový typ ? a kdy by to mělo být ? |
![]() jona |
| 12.07.2008, 12:17.27 | |
RE: Interstar GI-S890 CRCI HD Excellence.ano, u nových GI by mělo být funkční PVR a ty staré nepůjdou NIKDY Rv |
![]() poky1 |
| 12.07.2008, 12:17.52 | |
polusamo ,dik,taky jsem o tom něco četl,tak uvidíme R^ |
![]() cb21 |
| 12.07.2008, 12:21.53 | |
@fousiona to žádná záhada není, protože v originálním stavu je čtečka Conax |
![]() poky1 |