| 12.07.2008, 10:43.47 | |
SHOWBOX NEBO FERGUSON FX 7600CO BY JSTE DOPORUČILY , KOUPIL JSEM AZBOX A JSEM VELICE ZKLAMANÝ S CITLIVOSTI TOHOTO PŘIJMAČE TAKŽE UVAŽUJI O KOUPI NOVEHO PŘÍJMAČE. |
![]() badi80 |
| 12.07.2008, 10:50.48 | |
RE: SHOWBOX NEBO FERGUSON FX 7600juzek si na rade :))) :))) :))) táto kapmaň bude dlhá |
![]() dempsey |
| 12.07.2008, 12:06.04 | |
badi80Jakou citlivostí?Jestli tuneru, tak tomu nevěřím. Jestli povelů z D0, mě fungoval perfektně. Spíš bych hledal chybu u tebe. |
![]() Tomik535 |
| 12.07.2008, 12:25.10 | |
RE: SHOWBOX NEBO FERGUSON FX 7600Hele tak ja silne uvazuji o tom SHOWBOXU S-700!!! Uz jsem se i na nej poptaval a mel by uz konecne nejak do mesice dorazit na trh! |
![]() faust |
| 12.07.2008, 13:05.24 | |
RE: SHOWBOX NEBO FERGUSON FX 7600MĚL SEM NA MYSLI CITLIVOST TUNERU , POKUĎ MAM NA NILESATU SIGNAL OKOLO ( NA NĚKTERYCH TRANSPODERECH ) 20-30 PROCENT TAK SE ANI AZBOX NEPOKUSI NALADIT TENTO TRANSPODER. |
![]() badi80 |
| 12.07.2008, 21:36.25 | |
RE: SHOWBOX NEBO FERGUSON FX 7600Mám Showbox S300 asi 3 týždne. Všetko čo na EMU má ísť tak ide. Citlivosť tunera oveľa lepšia ako na Openboxe X810. Nalasí aj programy so SR od 1000. Od 80E po 45W mám cca 2100 programov,ktoré bežia v pohode, bez výpadkov s parabolou cm. AU:Premiere,Polsat,DIGI. Ostatné po zadaní keys: e-tv,Domašnyj,CTC,Kuzbas,NTS,Tomsk,STV,KD,ORF,Arqiva,TET,Mediatech,Megasport,1+1 Int,Fox Life 5W, AXN....atď. |
![]() vw1 |
| 12.07.2008, 21:37.09 | |
RE: SHOWBOX NEBO FERGUSON FX 7600Parabola je 110 cm... |
![]() vw1 |
| 13.07.2008, 01:41.54 | |
RE: SHOWBOX NEBO FERGUSON FX 7600co to mas za parabolu a jaky motor?chtel jsem DM800, nevite jak to tam bude s citlivosti? |
![]() gorro |