Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
12.07.2008, 10:43.47

SHOWBOX NEBO FERGUSON FX 7600

CO BY JSTE DOPORUČILY , KOUPIL JSEM AZBOX A JSEM VELICE ZKLAMANÝ S CITLIVOSTI TOHOTO PŘIJMAČE TAKŽE UVAŽUJI O KOUPI NOVEHO PŘÍJMAČE.
uživatel
badi80
12.07.2008, 10:50.48

RE: SHOWBOX NEBO FERGUSON FX 7600

juzek si na rade :))) :))) :))) táto kapmaň bude dlhá
uživatel
dempsey
12.07.2008, 12:06.04

badi80

Jakou citlivostí?
Jestli tuneru, tak tomu nevěřím.
Jestli povelů z D0, mě fungoval perfektně.
Spíš bych hledal chybu u tebe.
uživatel
Tomik535
12.07.2008, 12:25.10

RE: SHOWBOX NEBO FERGUSON FX 7600

Hele tak ja silne uvazuji o tom SHOWBOXU S-700!!! Uz jsem se i na nej poptaval a mel by uz konecne nejak do mesice dorazit na trh!
uživatel
faust
12.07.2008, 13:05.24

RE: SHOWBOX NEBO FERGUSON FX 7600

MĚL SEM NA MYSLI CITLIVOST TUNERU , POKUĎ MAM NA NILESATU SIGNAL OKOLO ( NA NĚKTERYCH TRANSPODERECH ) 20-30 PROCENT TAK SE ANI AZBOX NEPOKUSI NALADIT TENTO TRANSPODER.
uživatel
badi80
12.07.2008, 21:36.25

RE: SHOWBOX NEBO FERGUSON FX 7600

Mám Showbox S300 asi 3 týždne. Všetko čo na EMU má ísť tak ide. Citlivosť tunera oveľa lepšia ako na Openboxe X810. Nalasí aj programy so SR od 1000. Od 80E po 45W mám cca 2100 programov,ktoré bežia v pohode, bez výpadkov s parabolou cm. AU:Premiere,Polsat,DIGI. Ostatné po zadaní keys: e-tv,Domašnyj,CTC,Kuzbas,NTS,Tomsk,STV,KD,ORF,Arqiva,TET,Mediatech,Megasport,1+1 Int,Fox Life 5W, AXN....atď.
uživatel
vw1
12.07.2008, 21:37.09

RE: SHOWBOX NEBO FERGUSON FX 7600

Parabola je 110 cm...
uživatel
vw1
13.07.2008, 01:41.54

RE: SHOWBOX NEBO FERGUSON FX 7600

co to mas za parabolu a jaky motor?

chtel jsem DM800, nevite jak to tam bude s citlivosti?
uživatel
gorro