| 17.07.2008, 16:42.25 | |
Sat.krámy v NěmeckuPůl dne se patlám s adresama na kamenné krámy se sat. technikou v Německu a výsledek:SATURN- http://www.saturn.de/frontend/outlet/index.cfm?fa=showoutlets&CFID=5070584&CFTOKEN=27322703Má někdo něco jiného? |
![]() habanero |
| 17.07.2008, 16:52.27 | |
skuswww.satmedia.de |
![]() mercedes77 |
| 17.07.2008, 16:53.14 | |
RE:Sat.krámy v Německusatmedia.de napriklad zalezi co chces kupovat na normalni pozadavky staci media markt ten je v kazdem vetsim meste bohuzel ma hrozne stranky |
![]() skohy |
| 17.07.2008, 16:55.03 | |
RE: Sat.krámy v NěmeckuCONRAD-elektro. prý dobrá nabídka sat zbožíhttp://filialen.conrad.de/rubriken/filialen.php |
![]() vortimond |
| 17.07.2008, 17:10.22 | |
RE: Sat.krámy v NěmeckuNajdi si to co chces vcetne ceny na internete a dohodni si osobny odber. |
![]() gogo1 |
| 17.07.2008, 17:11.21 | |
RE: Sat.krámy v NěmeckuDíky.Zapoměl jsem dodat, mi jde o Vantage x200. |
![]() habanero |
| 17.07.2008, 17:11.48 | |
RE: Sat.krámy v Německufiliálka v oblíbeném Regensburgu (kam se jezdilo na nákupy už za (nevhodné slovo)ů) má 2.5 km čtvereční prodejní plochy |
![]() vortimond |
| 17.07.2008, 17:12.43 | |
RE: Sat.krámy v Německuchybí že |
![]() habanero |
| 17.07.2008, 17:15.25 | |
RE: Sat.krámy v NěmeckuSaturn v Regensburgu nemá Vantage. |
![]() habanero |
| 17.07.2008, 17:17.25 | |
RE: Sat.krámy v Německujá píšu o tom CONRADuhttp://filialen.conrad.de/rubriken/filialen.php?filiale=20 |
![]() vortimond |
| 17.07.2008, 17:18.42 | |
RE: Sat.krámy v NěmeckuNo ted už je asi každá rada marná a přišels s křížkem po funusu,tos tu měl hodit než jsi tam jel popř. dát do vyhledávače konkrétní město ,ono obdobně jako u nás zase není tzv- speciálek na sat.techniku u nich přehršle mnoho,trh je přesycen ,ve větších městech by jsi jich určitě našel povíce a adresy prodejen najdeš např. v časopise infosat /zadní straně/ a to z celého německa. Najdeš však i zcela nečekaně malé prodejny v obcích,to zjistíš na netu. |
![]() DVB |
| 17.07.2008, 17:20.55 | |
rád bych nějaký .A.nevím, jestli ten Conrad je také v Rakousku, nebo neví někdo nějaké stránky na rakouské prodejce ve směru Znojmo -Vídeň... díky Vortimonde z Prahy... ty určitě něco objevíš.. |
![]() 710nav |
| 17.07.2008, 17:26.35 | |
To :vortimondTo myslíš v Regensburgu obchodní centrum u Dunaje ? Znám to tam velice dobře ale spíše z dávných časů kdy jsem tam ještě jezdil za totáče za prarodiči,nyní již nejsu v obrazu a nenapadá mě kdy by tyto prodejny byly,nejspíše v centru města zcela určitě. |
![]() DVB |
| 17.07.2008, 17:38.37 | |
@DVBje to úplně na kraji města. nákupní centrum Regensburg-Neutraubling |
![]() vortimond |
| 17.07.2008, 18:14.10 | |
RE: Sat.krámy v NěmeckuNejbližší prodejny od hranic má Conrad v Drážďanech a Wernbergu. |
![]() sirda |
| 17.07.2008, 18:14.11 | |
RE: Sat.krámy v Německua na co mame google, zadas, vyberes, porovnas ceny, najdes kram, zavolas atd. Co je jeste jednodussiho????? :laughing: |
![]() hellrider |
| 17.07.2008, 18:17.14 | |
@710navten CONRAD je taky v Rakouskuwww.conrad.at a pak nahoře vyber megastores |
![]() vortimond |
| 17.07.2008, 19:50.51 | |
RE: Sat.krámy v Německuv tom konrade v rakousku,napr.vantage o 20% drazsi nez u sat. obchodu v nemecku. :))) |
![]() docdoutnik |
| 18.07.2008, 02:09.48 | |
to vortimond :2.5 km čtvereční prodejní plochy se postavi nasledovne :1.koupim 250 hektaru louky 2. pak najmu zednika a ten postavi kilometr dlouhou zed 3. pak se otoci o 90 stupnu a stavi dalsi 2.5 km dlouhou 4. pak se takhle otoci jeste 2x a ma padla 5. pak prijdou tesari a hodi nahoru par tisic tramu kilometr dlouhejch 6. pokrejvaci na to soupnou asi 25 milionu kusu nejakejch bramacu a muze se otvirat jen u vchodu musi pak bejt misto rucnich nakupnich voziku nejake s pohonem a sedackou ala golfove vozitko protoze jinak by to bylo na tejden ten kram projit :-) :8) viz :"filiálka v oblíbeném Regensburgu (kam se jezdilo na nákupy už za (nevhodné slovo)ů) má 2.5 km čtvereční prodejní plochy Autor: vortimond" |
![]() peterkon |
| 18.07.2008, 07:30.32 | |
RE: Sat.krámy v NěmeckuDíky Všem. |
![]() habanero |
| 18.07.2008, 07:36.59 | |
@peterkonjo máš pravdu :laughing: sem si to vůbec neuvědomil a nepředstavil že 1.000 m2 není rozhodně 1 km2. ale nemusíš kolem toho hned dělat takovej cirkus a vysmívat se mi. stane se. |
![]() vortimond |
| 18.07.2008, 08:13.24 | |
To:vortimondAno pochopil jsem to a potvrdil jsi mou doměnku je to v části Neutraubling myslím že kousek odtud byl /nebo možná ještě je/ hypermarket Meister.Jinak jsem si vzpoměl že dobré elektro bylo v Chamu a to je nejblíže u hranic,pak je ještě jeden /speciálka přímo u hranic někde u Waidhausu/Rozvadov v jedné dědince ale neměl vše na skladě co nabízel na netu. |
![]() DVB |
| 18.07.2008, 08:27.51 | |
@DVBjá tam byl naposled... to už je asi deset let. takže si to moc nepamatuju. ale v Chamu sme byli taky pochopitelně. my sme tam vždycky jezdili s naším dědou. ale teď už je starej a já nemám řidičák. on si nedávno koupil v bazaru místo škodovky staršího pežota. ale nikdo už s ním pro jistotu nikam nechce. ať si rozbije držku sám! občas se mu totiž stává že na dálnici usne. |
![]() vortimond |
| 18.07.2008, 10:40.32 | |
RE: Sat.krámy v NěmeckuAno,byli doby že každý z Čech jezdil do CHamu,ale měli to tam o něco dražší,než dále položené prodejny.Možná že už se ten přístup trochu změnil,(byl to víceméně obchod v tot.pro Čechy). |
![]() zzaner |
| 18.07.2008, 13:37.37 | |
To:zzanerAno naprosto s tebou souhlasím bylo to tak dokonce si matně pamatuju že tam přímo od nás dělal v té elektro prodejně jeden kluk a opravoval tam elektroniku především TV.hold ty časy jsou chválabohu už pryč. |
![]() DVB |