Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.07.2008, 16:42.25

Sat.krámy v Německu

Půl dne se patlám s adresama na kamenné krámy se sat. technikou v Německu a výsledek:SATURN- http://www.saturn.de/frontend/outlet/index.cfm?fa=showoutlets&CFID=5070584&CFTOKEN=27322703
Má někdo něco jiného?
uživatel
habanero
17.07.2008, 16:52.27

skus

www.satmedia.de
uživatel
mercedes77
17.07.2008, 16:53.14

RE:Sat.krámy v Německu

satmedia.de napriklad zalezi co chces kupovat na normalni pozadavky staci media markt ten je v kazdem vetsim meste bohuzel ma hrozne stranky
uživatel
skohy
17.07.2008, 16:55.03

RE: Sat.krámy v Německu

CONRAD-elektro. prý dobrá nabídka sat zboží
http://filialen.conrad.de/rubriken/filialen.php
uživatel
vortimond
17.07.2008, 17:10.22

RE: Sat.krámy v Německu

Najdi si to co chces vcetne ceny na internete a dohodni si osobny odber.
uživatel
gogo1
17.07.2008, 17:11.21

RE: Sat.krámy v Německu

Díky.Zapoměl jsem dodat, mi jde o Vantage x200.
uživatel
habanero
17.07.2008, 17:11.48

RE: Sat.krámy v Německu

filiálka v oblíbeném Regensburgu (kam se jezdilo na nákupy už za (nevhodné slovo)ů) má 2.5 km čtvereční prodejní plochy
uživatel
vortimond
17.07.2008, 17:12.43

RE: Sat.krámy v Německu

chybí že
uživatel
habanero
17.07.2008, 17:15.25

RE: Sat.krámy v Německu

Saturn v Regensburgu nemá Vantage.
uživatel
habanero
17.07.2008, 17:17.25

RE: Sat.krámy v Německu

já píšu o tom CONRADu
http://filialen.conrad.de/rubriken/filialen.php?filiale=20
uživatel
vortimond
17.07.2008, 17:18.42

RE: Sat.krámy v Německu

No ted už je asi každá rada marná a přišels s křížkem po funusu,tos tu měl hodit než jsi tam jel popř. dát do vyhledávače konkrétní město ,ono obdobně jako u nás zase není tzv- speciálek na sat.techniku u nich přehršle mnoho,trh je přesycen ,ve větších městech by jsi jich určitě našel povíce a adresy prodejen najdeš např. v časopise infosat /zadní straně/ a to z celého německa. Najdeš však i zcela nečekaně malé prodejny v obcích,to zjistíš na netu.
uživatel
DVB
17.07.2008, 17:20.55

rád bych nějaký .A.

nevím, jestli ten Conrad je také v Rakousku, nebo neví někdo nějaké stránky na rakouské prodejce ve směru Znojmo -Vídeň... díky Vortimonde z Prahy... ty určitě něco objevíš..
uživatel
710nav
17.07.2008, 17:26.35

To :vortimond

To myslíš v Regensburgu obchodní centrum u Dunaje ? Znám to tam velice dobře ale spíše z dávných časů kdy jsem tam ještě jezdil za totáče za prarodiči,nyní již nejsu v obrazu a nenapadá mě kdy by tyto prodejny byly,nejspíše v centru města zcela určitě.
uživatel
DVB
17.07.2008, 17:38.37

@DVB

je to úplně na kraji města. nákupní centrum Regensburg-Neutraubling
uživatel
vortimond
17.07.2008, 18:14.10

RE: Sat.krámy v Německu

Nejbližší prodejny od hranic má Conrad v Drážďanech a Wernbergu.
uživatel
sirda
17.07.2008, 18:14.11

RE: Sat.krámy v Německu

a na co mame google, zadas, vyberes, porovnas ceny, najdes kram, zavolas atd. Co je jeste jednodussiho????? :laughing:
uživatel
hellrider
17.07.2008, 18:17.14

@710nav

ten CONRAD je taky v Rakousku
www.conrad.at
a pak nahoře vyber megastores
uživatel
vortimond
17.07.2008, 19:50.51

RE: Sat.krámy v Německu

v tom konrade v rakousku,napr.vantage o 20% drazsi nez u sat. obchodu v nemecku. :)))
uživatel
docdoutnik
18.07.2008, 02:09.48

to vortimond :

2.5 km čtvereční prodejní plochy se postavi nasledovne :
1.koupim 250 hektaru louky
2. pak najmu zednika a ten postavi kilometr dlouhou zed
3. pak se otoci o 90 stupnu a stavi dalsi 2.5 km dlouhou
4. pak se takhle otoci jeste 2x a ma padla
5. pak prijdou tesari a hodi nahoru par tisic tramu kilometr dlouhejch
6. pokrejvaci na to soupnou asi 25 milionu kusu nejakejch bramacu a muze se otvirat

jen u vchodu musi pak bejt misto rucnich nakupnich voziku nejake s pohonem a sedackou ala golfove vozitko protoze jinak by to bylo na tejden ten kram projit :-) :8)

viz :"filiálka v oblíbeném Regensburgu (kam se jezdilo na nákupy už za (nevhodné slovo)ů) má 2.5 km čtvereční prodejní plochy
Autor: vortimond"
uživatel
peterkon
18.07.2008, 07:30.32

RE: Sat.krámy v Německu

Díky Všem.
uživatel
habanero
18.07.2008, 07:36.59

@peterkon

jo máš pravdu :laughing: sem si to vůbec neuvědomil a nepředstavil že 1.000 m2 není rozhodně 1 km2. ale nemusíš kolem toho hned dělat takovej cirkus a vysmívat se mi. stane se.
uživatel
vortimond
18.07.2008, 08:13.24

To:vortimond

Ano pochopil jsem to a potvrdil jsi mou doměnku je to v části Neutraubling myslím že kousek odtud byl /nebo možná ještě je/ hypermarket Meister.Jinak jsem si vzpoměl že dobré elektro bylo v Chamu a to je nejblíže u hranic,pak je ještě jeden /speciálka přímo u hranic někde u Waidhausu/Rozvadov v jedné dědince ale neměl vše na skladě co nabízel na netu.
uživatel
DVB
18.07.2008, 08:27.51

@DVB

já tam byl naposled... to už je asi deset let. takže si to moc nepamatuju. ale v Chamu sme byli taky pochopitelně. my sme tam vždycky jezdili s naším dědou. ale teď už je starej a já nemám řidičák. on si nedávno koupil v bazaru místo škodovky staršího pežota. ale nikdo už s ním pro jistotu nikam nechce. ať si rozbije držku sám! občas se mu totiž stává že na dálnici usne.
uživatel
vortimond
18.07.2008, 10:40.32

RE: Sat.krámy v Německu

Ano,byli doby že každý z Čech jezdil do CHamu,ale měli to tam o něco dražší,než dále položené prodejny.Možná že už se ten přístup trochu změnil,(byl to víceméně obchod v tot.pro Čechy).
uživatel
zzaner
18.07.2008, 13:37.37

To:zzaner

Ano naprosto s tebou souhlasím bylo to tak dokonce si matně pamatuju že tam přímo od nás dělal v té elektro prodejně jeden kluk a opravoval tam elektroniku především TV.hold ty časy jsou chválabohu už pryč.
uživatel
DVB