| 17.07.2008, 16:42.34 | |
UPCAhoj, je ještě k něčemu karta UPC bios 02? |
![]() asconn |
| 17.07.2008, 16:57.30 | |
RE: UPCUž je na nic.Ale já jí mám skovanou,co kdyby. :O |
![]() Ji.sat |
| 17.07.2008, 17:19.12 | |
RE: UPCTaky tak v zimě se šikne. ;) |
![]() AB DSR-322 |
| 17.07.2008, 20:01.08 | |
UPCTak po dlouhé době po jajvanovi tu máme zase jednoho blbečka rejpavýho a nechutnýho a je to AB DSR-322. |
![]() hary |
| 17.07.2008, 20:10.51 | |
@haryma ale pravdu :laughing: :laughing: :laughing: |
![]() pepee |
| 17.07.2008, 22:14.40 | |
RE: UPCnojo rejpe se se rejpe, ale kartu nezahazuj, on člověk nikdy neví :))) :))) :))) |
![]() pepiino |
| 18.07.2008, 08:31.26 | |
Re: haryNo zato ty jsi pěknej dutohlav viď!(netuším jak tvuj příspěvek souvisí s kartou od UPC?) Rv |
![]() AB DSR-322 |