Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.07.2008, 16:42.34

UPC

Ahoj, je ještě k něčemu karta UPC bios 02?
uživatel
asconn
17.07.2008, 16:57.30

RE: UPC

Už je na nic.Ale já jí mám skovanou,co kdyby. :O
uživatel
Ji.sat
17.07.2008, 17:19.12

RE: UPC

Taky tak v zimě se šikne. ;)
uživatel
AB DSR-322
17.07.2008, 20:01.08

UPC

Tak po dlouhé době po jajvanovi tu máme zase jednoho blbečka rejpavýho a nechutnýho a je to AB DSR-322.
uživatel
hary
17.07.2008, 20:10.51

@hary

ma ale pravdu :laughing: :laughing: :laughing:
uživatel
pepee
17.07.2008, 22:14.40

RE: UPC

nojo rejpe se se rejpe, ale kartu nezahazuj, on člověk nikdy neví :))) :))) :)))
uživatel
pepiino
18.07.2008, 08:31.26

Re: hary

No zato ty jsi pěknej dutohlav viď!
(netuším jak tvuj příspěvek souvisí s kartou od UPC?) Rv
uživatel
AB DSR-322