| 17.07.2008, 17:08.43 | |
diablojakym zpusobem nahrat keys do diabla aby to bylo co nejednodusi a pres jaky program |
![]() brumla |
| 17.07.2008, 17:17.35 | |
diabloMáš několik možností1. Stáhni si stealthfreyker 1.3 a přes USB a CAS3 tam dáš aktuelní klíč 2. Stahni si MAKER diablo,a z něho vytáhni aktuelní keys a potom přes CAS3 uprostřed filesystém,connet a zelenou šipkou nahrej nový keys 3./ přes FAUSTO z netu zkopírovat keys a dát ho přes cas3 stejným způsobem jak v bodě 2, 4. v menu přístroje otevři soft diabla,dej keys,otevři,chanel keys vložit ručně, :laughing: :laughing: R^ |
![]() URAGAN37 |
| 17.07.2008, 17:29.44 | |
RE: diablowww.ab-forum.info maš kompletny balik klučov ktory si stiahneš a cez cass3 to daš do camu tak ako v prispevku nadomnou bod č4 |
![]() par32 |