Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.07.2008, 17:08.43

diablo

jakym zpusobem nahrat keys do diabla aby to bylo co nejednodusi a pres jaky program
uživatel
brumla
17.07.2008, 17:17.35

diablo

Máš několik možností
1. Stáhni si stealthfreyker 1.3 a přes USB a CAS3 tam dáš aktuelní klíč
2. Stahni si MAKER diablo,a z něho vytáhni aktuelní keys a potom přes CAS3 uprostřed filesystém,connet a zelenou šipkou nahrej nový keys
3./ přes FAUSTO z netu zkopírovat keys a dát ho přes cas3 stejným způsobem jak v bodě 2,
4. v menu přístroje otevři soft diabla,dej keys,otevři,chanel keys vložit ručně, :laughing: :laughing: R^
uživatel
URAGAN37
17.07.2008, 17:29.44

RE: diablo

www.ab-forum.info maš kompletny balik klučov ktory si stiahneš a cez cass3 to daš do camu tak ako v prispevku nadomnou bod č4
uživatel
par32