| 17.07.2008, 19:15.41 | |
Filip 6010 - soft na pridanie transponderovZdravim,vedel by mi niekto poradit v com je mozne pridat/editovat transpondery, ktore potom pouzijem v DSXedit softe. Potrebujem tam pridat 10876 H pre CZ Link a nejake z Arabsatu. Vdaka za kazdu radu. |
![]() sato |
| 17.07.2008, 19:19.39 | |
RE: Filip 6010 - soft na pridanie transpondero...S tímhle by to mělo jít přidávat a upravovat stanice "DSX_FlashListEditor_v0.1d" |
![]() Strojek |
| 17.07.2008, 19:28.31 | |
stary Filip CAM a GitalTieto CAMy funguju bez problemov s kartami Gital. Uz mi jeden taky stary (z 98 roku) stal pekne dlho v supliku...a az teraz som ho mohol vyskusat s Gitalkkou. Funguje super. Takze aspon nieco sa da opat pouzit, kedze TaT karty s nim uz odmietli po vymene spolupracovat kvoli novemu Biosu. Zaujimave je, ze sa tu o tom nikto tak nejak nevyjadril...usetril by som peniaze a stres s mojim 2x upecenym Easy TV CAMom (vid zopar dni dozadu). Inak je uz na ceste k vyrobcovi, kedze mi reklamacka u nas nebola uznana. Mascom Germany vysiel v ustrety a rad mi moj "upeceny modul" vymeni. Aspon nejaka ucta k zakaznikovi....nie ako u nas !!! |
![]() sato |
| 17.07.2008, 19:35.32 | |
edit transponderovTen soft som uz skusal tiez..ale akosi neviem prist nato, ako sa tam ten novy tr. dava. V liste je uz iba zoznam..Vie niekto ako na to. Nie som tupy, ale krok po kroku by mi to snad zrychlilo |
![]() sato |
| 17.07.2008, 19:39.59 | |
RE: Filip 6010 - soft na pridanie transpondero...Vlevo dole je záložka editor...jestli chceš dej mail nějaké transpordéry ti pošlu a pak si je jen uprav.. |
![]() Strojek |
| 17.07.2008, 19:43.28 | |
transponderyUz som na to s tvojou pomocou prisiel. Tam dole som sa akosi nedival...Zvacsa chodim s mysou iba po hornom menu..a navyse to dole je take oci nepritahujuce. Tak asi preto som to prehliadol. Mnohokrat vdaka! :))) :))) :))) |
![]() sato |
| 17.07.2008, 19:48.55 | |
este jedna otazocka NIDy a TIDyako alebo kde zistim ake NIDy a TIDy potrebujem k danemu kmitoctu? Na lyngsate nic take uvadzane nie je :(( |
![]() sato |
| 17.07.2008, 19:50.39 | |
RE: Filip 6010 - soft na pridanie transpondero...flysat.com nebo lygsat.com. |
![]() Strojek |
| 17.07.2008, 19:51.50 | |
oci okate uz to vidim...to som to nevidel, pretoze som bol na balikoch..treba zajst na normalny prehlad stanic a tam je to uz uvedene (vpravo v rohu). To ak by s tym mal niekto problem ako ja... Rv |
![]() sato |
| 17.07.2008, 20:42.51 | |
som z toho zufalytak som si narval potrebne kmitocty a ulozil to v tom DSX Flash List Editore v0.1d, avsak akosi teraz neviem ako to narvat do prijimaca. Mam 6010 a to co som vytvoril sa tvari ako keby to bolo vytvorene pre 3010 ;P . Dokonca i v Aplikatoru v0.99i mi to odmieta otvorit (vraj zla velkost) a cez ten Flash editor to nejde zaslat...Nejaka rada v tomto? Neviem ako tam dat i save ako 6010 subor..snad by to pomohlo. :lookaround: |
![]() sato |
| 17.07.2008, 21:18.03 | |
RE: Filip 6010 - soft na pridanie transpondero...dej mail pošlu ti návod... |
![]() Strojek |
| 17.07.2008, 22:12.02 | |
RE: Filip 6010 - soft na pridanie transpondero...ono je to na poprvé dost nepřehledné a těžké, ale naučíš se to v pohodě. Nezoufej !!! Ono to pújde !!! |
![]() pepiino |
| 17.07.2008, 22:29.42 | |
konecne hotove!Filip akosi nema filipa..a zakzadym ak ho mam robit tak mi stavaju dupkom vlasy :O :O . No po 1 hodine trapenia som zostavil funkcny seting pre 23*E a 26*E. To staci..Inak da sa to v pohode robit v DSXEdite (osobne mam v1.4), kde hned vedla kanalov je aj ikona Transpondery. (AK clovek otvori oci tak zisti ze to co hlada mam vlastne pod nosom!) A prave tam sa da vytvorit to co som potreboval - pridat/editovat kmitocty. :) Takze vdaka kazdemu, kto mi odpovedal. Nerad sa pytam, ale ak som v konci..tak si sadnem a cumim :bigeyes: , cumim :bigeyes: az na to konecne pridem! :scared: takze este raz vdaka kolegovia...lovu zdar ide sa spat ;) |
![]() sato |