| 17.07.2008, 19:25.11 | |
Sirius 3 04,8´ EastJde něco na této družici na EMU ? Děkuji za info |
![]() JirkaP |
| 17.07.2008, 19:29.35 | |
Sirius 3 04,8´ Eastpacket KINSTON kodováno cryptowoks /sex PG/Romantika 1,2, a jiné programy šesky,polsky frekvence 12111/27500/hor. |
![]() URAGAN37 |
| 17.07.2008, 19:30.48 | |
JirkaPšlape to ok |
![]() URAGAN37 |
| 17.07.2008, 19:35.01 | |
RE: Sirius 3 04,8´ EastUž několik let! :))) R^ |
![]() zzaner |
| 17.07.2008, 20:05.44 | |
RE: Sirius 3 04,8´ EastOkrem toho v BISS: TET, OCK. Da Vinci už nejde. |
![]() vw1 |
| 17.07.2008, 20:08.21 | |
RE: Sirius 3 04,8´ Easta kolik let? |
![]() rudo281 |
| 17.07.2008, 20:16.18 | |
RE: Sirius 3 04,8´ EastČo ja viem, tak to začalo pred 3 rokmi,ako sa hackol CW. |
![]() vw1 |
| 17.07.2008, 20:25.34 | |
@ p.zzanerpromiňte p.ZZANER já to dělám teprve od 1.6.2008 satelitní příjmy,předtím jsem si ještě hrál,tak nevím,že to chodí několik let /vy jstea ale Chýýtreéj/ |
![]() URAGAN37 |
| 17.07.2008, 20:38.59 | |
RE: Sirius 3 04,8´ EastOno to běželo už na oposku a tu mám dodnes,tak se nediv že je mě to legrační. :) |
![]() zzaner |
| 17.07.2008, 22:38.17 | |
Změň tona tajfun,možná to půjde lépe! |
![]() spyko |