Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.07.2008, 19:25.11

Sirius 3 04,8´ East

Jde něco na této družici na EMU ? Děkuji za info
uživatel
JirkaP
17.07.2008, 19:29.35

Sirius 3 04,8´ East

packet KINSTON kodováno cryptowoks /sex PG/Romantika 1,2, a jiné programy šesky,polsky frekvence 12111/27500/hor.
uživatel
URAGAN37
17.07.2008, 19:30.48

JirkaP

šlape to ok
uživatel
URAGAN37
17.07.2008, 19:35.01

RE: Sirius 3 04,8´ East

Už několik let! :))) R^
uživatel
zzaner
17.07.2008, 20:05.44

RE: Sirius 3 04,8´ East

Okrem toho v BISS: TET, OCK. Da Vinci už nejde.
uživatel
vw1
17.07.2008, 20:08.21

RE: Sirius 3 04,8´ East

a kolik let?
uživatel
rudo281
17.07.2008, 20:16.18

RE: Sirius 3 04,8´ East

Čo ja viem, tak to začalo pred 3 rokmi,ako sa hackol CW.
uživatel
vw1
17.07.2008, 20:25.34

@ p.zzaner

promiňte p.ZZANER já to dělám teprve od 1.6.2008 satelitní příjmy,předtím jsem si ještě hrál,tak nevím,že to chodí několik let /vy jstea ale Chýýtreéj/
uživatel
URAGAN37
17.07.2008, 20:38.59

RE: Sirius 3 04,8´ East

Ono to běželo už na oposku a tu mám dodnes,tak se nediv že je mě to legrační. :)
uživatel
zzaner
17.07.2008, 22:38.17

Změň to

na tajfun,možná to půjde lépe!
uživatel
spyko