| 17.07.2008, 19:36.24 | |
AU na Golden Interstar 870 CRjde nějak vypnout AU na tomto stroji přepisuje mi klíče mám tam soft GI-TS870_CI_X-6May2008.zip nebo mi doporučte nějaký jiný na N2 |
![]() markriz |
| 17.07.2008, 19:41.46 | |
RE: AU na Golden Interstar 870 CRVypnout nejde dej soft z 13.11.2008.. |
![]() Strojek |
| 17.07.2008, 19:42.27 | |
RE: AU na Golden Interstar 870 CRjsi si jistý tím datem? |
![]() markriz |
| 17.07.2008, 19:43.49 | |
RE: AU na Golden Interstar 870 CRjj sory 13.11.2007...je na gi mafru ale najdeš ho i jinde .. |
![]() Strojek |
| 17.07.2008, 19:44.06 | |
RE: AU na Golden Interstar 870 CRok dík |
![]() markriz |
| 17.07.2008, 19:45.50 | |
RE: AU na Golden Interstar 870 CRTakhle se jmenuje "GI-TS870_CI_X-13Nov2007.zip " |
![]() Strojek |
| 18.07.2008, 07:12.30 | |
RE: AU na Golden Interstar 870 CRmůžeš ovšem použít poslední HS FW - naprosto bez AU a nebo FW GI-TS870_CI_X-11Jul2008.zip s funkčním AU pro Pol* a Di*i |
![]() kapax |