| 17.07.2008, 20:41.20 | |
software do homecastuchci se optat jestli jde napřijímači homecast nahrát program který pak umožňuje odkódování programů v digi tv? |
![]() fuginek |
| 17.07.2008, 20:50.05 | |
RE: software do homecastuhey mistře, to seš ty cos psal dole ten minulej threadn.e.z.a.s.í.r.e.j to tady a běž si hrát někam jinam :laughing: |
![]() vortimond |
| 17.07.2008, 21:08.44 | |
RE: software do homecastujinak sem rád pane Luterán že se nám podařilo vám tak nadzvednout mandle, že ste věnoval čas a energii na založení hned dvou nových nicků |
![]() vortimond |
| 17.07.2008, 23:13.30 | |
RE: software do homecastudost hloupé a provokujícíbylo by třeba začít přemýšlet o sebevraždě |
![]() pepiino |
| 18.07.2008, 02:13.59 | |
RE: software do homecastuteď ne. možná až naprší a uschne |
![]() vortimond |
| 18.07.2008, 11:10.28 | |
RE: software do homecastuto bude nějaký omyl, psal sem teď poprvé a nick tu mám pouze jeden |
![]() fuginek |
| 18.07.2008, 11:16.22 | |
RE: software do homecastuJinak to mám homecast S 3000CR tak kdyby s ním měl někdo zkušenosti ať napíše |
![]() fuginek |