Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.07.2008, 20:41.20

software do homecastu

chci se optat jestli jde napřijímači homecast nahrát program který pak umožňuje odkódování programů v digi tv?
uživatel
fuginek
17.07.2008, 20:50.05

RE: software do homecastu

hey mistře, to seš ty cos psal dole ten minulej thread
n.e.z.a.s.í.r.e.j to tady a běž si hrát někam jinam :laughing:
uživatel
vortimond
17.07.2008, 21:08.44

RE: software do homecastu

jinak sem rád pane Luterán že se nám podařilo vám tak nadzvednout mandle, že ste věnoval čas a energii na založení hned dvou nových nicků
uživatel
vortimond
17.07.2008, 23:13.30

RE: software do homecastu

dost hloupé a provokující

bylo by třeba začít přemýšlet o sebevraždě
uživatel
pepiino
18.07.2008, 02:13.59

RE: software do homecastu

teď ne. možná až naprší a uschne
uživatel
vortimond
18.07.2008, 11:10.28

RE: software do homecastu

to bude nějaký omyl, psal sem teď poprvé a nick tu mám pouze jeden
uživatel
fuginek
18.07.2008, 11:16.22

RE: software do homecastu

Jinak to mám homecast S 3000CR tak kdyby s ním měl někdo zkušenosti ať napíše
uživatel
fuginek