| 17.07.2008, 20:32.00 | |
dreambox DM-600PVRMěl bych dotaz.mam takovej problém koupil jsem si tento pristroj a pri zapnuti mi nereaguje Dalkové ovladani nevym jestli jsem ho nepreprogramoval udajne by mel byt programovatelny. Mohl by mi nikdo poradit jak nato.Děkuji za přízpěvky... |
![]() martinmo |
| 17.07.2008, 21:35.42 | |
RE: dreambox DM-600PVRstlac na DO DVB tlacidlo. |
![]() Bruty |
| 17.07.2008, 21:45.19 | |
RE: dreambox DM-600PVRBohuzel na do mam tlacitko sat a tv a cokoli jineho mackam tak blika cervene tlacitko sat to je jedine |
![]() martinmo |
| 17.07.2008, 21:54.37 | |
RE: dreambox DM-600PVRtak skus potom preprogramovat DM600 |
![]() Bruty |
| 17.07.2008, 21:57.31 | |
RE: dreambox DM-600PVRjsem zacatecnik kod na dm600 nevim jinak bych to skusil |
![]() martinmo |
| 17.07.2008, 21:59.29 | |
RE: dreambox DM-600PVRnuz tak si stiahni dreambook a citaj citaj.Tam je vsetko |
![]() Bruty |
| 18.07.2008, 07:10.41 | |
RE: dreambox DM-600PVRNevím co vše si z DO vyváděl,ale je možné,že jsi stlačil na do tlačítko TV a tím si vyřadil obsluhu sat přijímače.Musíš stlačit tlač. Dream,to probikne červeně a jseš v ovládacím režimu dreamu.Pokud jsi se dostal do oken tlač. třeba modrým a tam něco namačkal,tak to jak Ti radí duzí,začít číst Dreambook.To je ale běh na dlouhou trať.Jestli jsi něco vymazal a nevíš co,tak je nejlépe začít s továrním naprogramování.Nejlepší,ale je mít někoho na začátek,kdo se trochu vyzná v Dreamu. |
![]() hobza |