Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.07.2008, 20:32.00

dreambox DM-600PVR

Měl bych dotaz.
mam takovej problém koupil jsem si tento pristroj a pri zapnuti mi nereaguje Dalkové ovladani nevym jestli jsem ho nepreprogramoval udajne by mel byt programovatelny.

Mohl by mi nikdo poradit jak nato.Děkuji za přízpěvky...
uživatel
martinmo
17.07.2008, 21:35.42

RE: dreambox DM-600PVR

stlac na DO DVB tlacidlo.
uživatel
Bruty
17.07.2008, 21:45.19

RE: dreambox DM-600PVR

Bohuzel na do mam tlacitko sat a tv a cokoli jineho mackam tak blika cervene tlacitko sat to je jedine
uživatel
martinmo
17.07.2008, 21:54.37

RE: dreambox DM-600PVR

tak skus potom preprogramovat DM600
uživatel
Bruty
17.07.2008, 21:57.31

RE: dreambox DM-600PVR

jsem zacatecnik kod na dm600 nevim jinak bych to skusil
uživatel
martinmo
17.07.2008, 21:59.29

RE: dreambox DM-600PVR

nuz tak si stiahni dreambook a citaj citaj.Tam je vsetko
uživatel
Bruty
18.07.2008, 07:10.41

RE: dreambox DM-600PVR

Nevím co vše si z DO vyváděl,ale je možné,že jsi stlačil na do tlačítko TV a tím si vyřadil obsluhu sat přijímače.Musíš stlačit tlač. Dream,to probikne červeně a jseš v ovládacím režimu dreamu.Pokud jsi se dostal do oken tlač. třeba modrým a tam něco namačkal,tak to jak Ti radí duzí,začít číst Dreambook.To je ale běh na dlouhou trať.Jestli jsi něco vymazal a nevíš co,tak je nejlépe začít s továrním naprogramování.Nejlepší,ale je mít někoho na začátek,kdo se trochu vyzná v Dreamu.
uživatel
hobza