| 17.07.2008, 20:12.33 | |
cs filmjde někomu na nové frekvenci rozkodovan?mam kartu TT a jde to!!! |
![]() frenk2 |
| 17.07.2008, 20:25.46 | |
RE: cs filmNe ;P |
![]() martin5 |
| 17.07.2008, 20:32.00 | |
RE: cs film??? |
![]() cb21 |
| 17.07.2008, 20:34.14 | |
RE: cs filmu mě to pořad jde |
![]() frenk2 |
| 17.07.2008, 20:35.40 | |
RE: cs filmtak už nejde dik!!!! |
![]() frenk2 |
| 18.07.2008, 00:21.53 | |
RE: cs filmjde na obou frequencích i galaxie |
![]() pierrepetr |
| 18.07.2008, 09:04.26 | |
RE: cs filmPřed chvílí ? i konec sledování i na CAID 0D70 (ti kdo to neměli předplacené) |
![]() Standa2 |