Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.07.2008, 20:12.33

cs film

jde někomu na nové frekvenci rozkodovan?mam kartu TT a jde to!!!
uživatel
frenk2
17.07.2008, 20:25.46

RE: cs film

Ne ;P
uživatel
martin5
17.07.2008, 20:32.00

RE: cs film

???
uživatel
cb21
17.07.2008, 20:34.14

RE: cs film

u mě to pořad jde
uživatel
frenk2
17.07.2008, 20:35.40

RE: cs film

tak už nejde dik!!!!
uživatel
frenk2
18.07.2008, 00:21.53

RE: cs film

jde na obou frequencích i galaxie
uživatel
pierrepetr
18.07.2008, 09:04.26

RE: cs film

Před chvílí ? i konec sledování i na CAID 0D70 (ti kdo to neměli předplacené)
uživatel
Standa2