Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.07.2008, 19:55.45

homekast

Mám setelitný príjimač homekast chcem sa opýtat či sa dá príjimat na ňom premiere Polsat a digi aký vchod do tohoto menu
uživatel
kekso
17.07.2008, 20:10.41

RE: homekast

vubec netusim jakej homecast, ale pokud ti jde o emu tak jedine s modulem :)
uživatel
bublajs
17.07.2008, 20:12.27

RE: homekast

@bublajs: jakej homecast nevíme a proto nemáš pravdu.
uživatel
knawi
17.07.2008, 20:15.02

RE: homekast

tak dobre, uznavam nemam pravdu
uživatel
bublajs
17.07.2008, 20:46.50

RE: homekast

mě by zajímalo kam ten člověk zmizel. on sem plácne takovejhle thread a nazdar. :laughing:
uživatel
vortimond
17.07.2008, 22:28.31

RE: homekast

kekso, kekso

aspon napiš jakej ten satelit máš, protože oni se dost lišej podle druhu. Někdo to tady psal už, i soft. Ale musíš napsat co máš a né utýct !!!

@vortimond
asi už o to nemá zájem, to nechápu ani já
uživatel
pepiino