| 17.07.2008, 19:55.45 | |
homekastMám setelitný príjimač homekast chcem sa opýtat či sa dá príjimat na ňom premiere Polsat a digi aký vchod do tohoto menu |
![]() kekso |
| 17.07.2008, 20:10.41 | |
RE: homekastvubec netusim jakej homecast, ale pokud ti jde o emu tak jedine s modulem :) |
![]() bublajs |
| 17.07.2008, 20:12.27 | |
RE: homekast@bublajs: jakej homecast nevíme a proto nemáš pravdu. |
![]() knawi |
| 17.07.2008, 20:15.02 | |
RE: homekasttak dobre, uznavam nemam pravdu |
![]() bublajs |
| 17.07.2008, 20:46.50 | |
RE: homekastmě by zajímalo kam ten člověk zmizel. on sem plácne takovejhle thread a nazdar. :laughing: |
![]() vortimond |
| 17.07.2008, 22:28.31 | |
RE: homekastkekso, keksoaspon napiš jakej ten satelit máš, protože oni se dost lišej podle druhu. Někdo to tady psal už, i soft. Ale musíš napsat co máš a né utýct !!! @vortimond asi už o to nemá zájem, to nechápu ani já |
![]() pepiino |