Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.07.2008, 19:55.15

Dalkove ovladani k Vantage HD

tak jsem dneska testoval to nove dalkove ovladani co se dava k vantage 8000, je kratsi, uzsi, jedina vyhoda jsou ty maly tuzkovy baterky, je ze stejneho materialu, no ty knoflicky mi pripadaji takovy uzsi a je to cely nahusteny na ty dalkovce,malinky pismenka, to stary my pripada prehlednejsi, no je to asi otazka zvyku. Ale myslim dat za to 500 Kc a vyse asi se to ani nevyplati.
uživatel
docdoutnik
17.07.2008, 20:35.13

RE: Dalkove ovladani k Vantage HD

cesky distributor to ma za 400 i s postovnym...
uživatel
Hatori
18.07.2008, 15:50.16

RE: Dalkove ovladani k Vantage HD

A staré musím vrátit, nebo si to nové normálně přikoupit ?
uživatel
Nervoš
18.07.2008, 16:38.35

RE: Dalkove ovladani k Vantage HD

co jsem ja slysel, tak nove prikoupit :)))
uživatel
docdoutnik
18.07.2008, 20:42.51

to Nervos

asi prikoupit a nevracet.... protoze stara makaji, jen proste ten, co neni spokojen, si muze za levneji koupit jine. je to na www.infinito.cz
uživatel
Hatori