| 17.07.2008, 19:55.15 | |
Dalkove ovladani k Vantage HDtak jsem dneska testoval to nove dalkove ovladani co se dava k vantage 8000, je kratsi, uzsi, jedina vyhoda jsou ty maly tuzkovy baterky, je ze stejneho materialu, no ty knoflicky mi pripadaji takovy uzsi a je to cely nahusteny na ty dalkovce,malinky pismenka, to stary my pripada prehlednejsi, no je to asi otazka zvyku. Ale myslim dat za to 500 Kc a vyse asi se to ani nevyplati. |
![]() docdoutnik |
| 17.07.2008, 20:35.13 | |
RE: Dalkove ovladani k Vantage HDcesky distributor to ma za 400 i s postovnym... |
![]() Hatori |
| 18.07.2008, 15:50.16 | |
RE: Dalkove ovladani k Vantage HDA staré musím vrátit, nebo si to nové normálně přikoupit ? |
![]() Nervoš |
| 18.07.2008, 16:38.35 | |
RE: Dalkove ovladani k Vantage HDco jsem ja slysel, tak nove prikoupit :))) |
![]() docdoutnik |
| 18.07.2008, 20:42.51 | |
to Nervosasi prikoupit a nevracet.... protoze stara makaji, jen proste ten, co neni spokojen, si muze za levneji koupit jine. je to na www.infinito.cz |
![]() Hatori |