| 18.07.2008, 05:42.17 | |
Nový firmware VANTAGE 8000S,7100S,6000S HDOd 2,04 hod. na satfreaks nový soft EMU pro VANTAGE 8000SHD,7100SHD a 6000SHD ,naběhlo vše bez problémů DIGI,premiere,POLSAT a ostatní./TPS periodicky,naběhne 3 min. běží a výpadek,po chvíli opět naběhne a zase cca po 3 min. výpadek. |
![]() hery |
| 18.07.2008, 08:39.30 | |
hery :vídím, že spávaš ako ja, čiže málo :(aké iné zmeny sú ? počítam, že C+ stále nič... |
![]() jarino1978 |
| 18.07.2008, 12:53.26 | |
jarino1978jestli myslíš v TPS CANAL+ tak teď jede právě volně ve 12,50 hod. |
![]() hery |
| 18.07.2008, 16:05.51 | |
RE: Nový firmware VANTAGE 8000S,7100S,6000S HDcyfrička... |
![]() jarino1978 |
| 18.07.2008, 19:47.24 | |
vantageo com si to tu vy dvaja suskate?tps nula bodov a plska cyfricka co??? |
![]() lubo540 |
| 18.07.2008, 20:52.33 | |
lubo540mal si nás nechať v tom :-/zasa som prišiel o ilúzie, teda zasa nič nového. Rv |
![]() jarino1978 |
| 18.07.2008, 22:02.13 | |
jarinohaha....snivajte s nami... :))) |
![]() lubo540 |
| 18.07.2008, 22:43.46 | |
lubo540asi pôjdem na inšpiráciu k herymu :)neboj snívam, ale aj keby to bolo zajtra, tak zachvíľu by som dosníval. ešte že ma potešilo zasa rýchlejšie prepínanie channels, ale to je asi to jediné, čo som postrehol... a nemal ísť FILMBOX HD niekedy teraz týždeň promo ??? :((( |
![]() jarino1978 |
| 18.07.2008, 22:45.22 | |
heryTPS mi tak nabehlo, že sa už nevrátilo, asi veľká rýchlosť :O |
![]() jarino1978 |