Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.07.2008, 05:42.17

Nový firmware VANTAGE 8000S,7100S,6000S HD

Od 2,04 hod. na satfreaks nový soft EMU pro VANTAGE 8000SHD,7100SHD a 6000SHD ,naběhlo vše bez problémů DIGI,premiere,POLSAT a ostatní./TPS periodicky,naběhne 3 min. běží a výpadek,po chvíli opět naběhne a zase cca po 3 min. výpadek.
uživatel
hery
18.07.2008, 08:39.30

hery :

vídím, že spávaš ako ja, čiže málo :(
aké iné zmeny sú ? počítam, že C+ stále nič...
uživatel
jarino1978
18.07.2008, 12:53.26

jarino1978

jestli myslíš v TPS CANAL+ tak teď jede právě volně ve 12,50 hod.
uživatel
hery
18.07.2008, 16:05.51

RE: Nový firmware VANTAGE 8000S,7100S,6000S HD

cyfrička...
uživatel
jarino1978
18.07.2008, 19:47.24

vantage

o com si to tu vy dvaja suskate?tps nula bodov a plska cyfricka co???
uživatel
lubo540
18.07.2008, 20:52.33

lubo540

mal si nás nechať v tom :-/
zasa som prišiel o ilúzie, teda zasa nič nového. Rv
uživatel
jarino1978
18.07.2008, 22:02.13

jarino

haha....snivajte s nami... :)))
uživatel
lubo540
18.07.2008, 22:43.46

lubo540

asi pôjdem na inšpiráciu k herymu :)
neboj snívam, ale aj keby to bolo zajtra, tak zachvíľu by som dosníval.
ešte že ma potešilo zasa rýchlejšie prepínanie channels, ale to je asi to jediné, čo som postrehol...
a nemal ísť FILMBOX HD niekedy teraz týždeň promo ??? :(((
uživatel
jarino1978
18.07.2008, 22:45.22

hery

TPS mi tak nabehlo, že sa už nevrátilo, asi veľká rýchlosť :O
uživatel
jarino1978