Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.07.2008, 07:40.33

LEO TV exkluzivně na kartách Gital!

Gital si zajistil satelitní exkluzivitu pro tuhle novou českou erotickou stanici. Dobrá volba :))
uživatel
vortimond
18.07.2008, 07:47.59

RE: LEO TV exkluzivně na kartách Gital!

no jo ale radšej keby ju dali do géčka to by bola super volba
uživatel
Jupi
18.07.2008, 07:58.37

RE: LEO TV exkluzivně na kartách Gital!

kdyby to bylo v géčku tak prodám TT kartu a přejdu ke konkurenci. ale myslím celkově že už to asi nebude jako dřív, že ty nový programy se objevovaly postupem času na obou těch kartách. takže možná viasaty/nostalgie zůstanou v nabídce TT. a eurosport(23.5E)/film+/doq bude mít zase gital.
uživatel
vortimond
18.07.2008, 08:04.03

RE: LEO TV exkluzivně na kartách Gital!

Kvůli leo tv prodat tt kartu a koupit gital?! To máš teda dost jednoduché kritéria pro výběr tv providera :laughing:
A až tt rozjede erox, tak to už budeš úplně v koncích co vzít... ;P
uživatel
kaspi
18.07.2008, 08:18.31

RE: LEO TV exkluzivně na kartách Gital!

a navíc TT má vlastně už teď v multi balíku XXX extreme. to je taky dobrý na noční samohanu. a možná i lepší.
uživatel
vortimond
18.07.2008, 09:21.23

RE: LEO TV exkluzivně na kartách Gital!

Nejlépe mít obě karty + Skylink k tomu a dva Openboxy 810, kde lze sdílet ty karty najednou na dvou TV a máš to všechno pod kontrolou.. :laughing: ;P
uživatel
drobeček
18.07.2008, 09:52.41

RE: LEO TV exkluzivně na kartách Gital!

navíc ta TV LEO je prý dost trapná (?) možná nejlepší věci sou na internetu. třeba tady asi 5.000 filmů ke stažení přes rapid:
www.hornywhores.net/category/movies/
uživatel
vortimond
18.07.2008, 10:50.31

RE: LEO TV exkluzivně na kartách Gital!

No Leo je jenom pro honibrky.Po týdnu jsem včera chvilku koukal.Slečny si tam na jedno brdo mastí kačenky a jinak nic.Nevim proč to vůbec kodujou.Na nějaký hard porno mužete zapomenout.Podle mě dost slabá a hlavně trapná produkce. Rv :)))
uživatel
Sony
18.07.2008, 10:54.12

RE: LEO TV exkluzivně na kartách Gital!

sem si myslel že to bude trapný jako celý GITAL :laughing:
uživatel
vortimond
18.07.2008, 11:07.26

RE: LEO TV exkluzivně na kartách Gital!

Vortík: ..?? chceš snad říci,že se ti líbí ten neubožejší kanál s pornem XXX?? vždyt tam jsou furt starý fuchtle a nechávaj si cpát furt něco do pr-dele a pak to cu-caj...no to je tedy kanál Rv :))) :))) :))) Ted sex on tv na 13E a 9E je mnohem lepčí R^ ;) :)))
uživatel
cb21
18.07.2008, 11:26.58

RE: LEO TV exkluzivně na kartách Gital!

to nejsou žádný fuchtle. to jsou zajetý zkušený herečky-profesionálky. a né nějaký (taky štětky) posbíraný někde po ulicích, který si myslej že z nich budou přes noc hvězdy. no to by nejdřív museli něco předvéct.
uživatel
vortimond
18.07.2008, 11:28.36

RE: LEO TV exkluzivně na kartách Gital!

teda spíš muselY
uživatel
vortimond
18.07.2008, 11:33.05

RE: LEO TV exkluzivně na kartách Gital!

XXXTreme je odpad ( gital ho má v G taky )... Rv
uživatel
drobeček
18.07.2008, 11:42.45

RE: LEO TV exkluzivně na kartách Gital!

no rozhodně XXX je lepší než Private Spice nebo MusicMax Adult. ten maďarskej FTA program je zvlášť bez zajímavosti. tam se snad ani nikdo hrát nesnaží a je to čistě jako tělocvik. podobně vypadal i ten dřívější Super 1.
uživatel
vortimond
18.07.2008, 12:04.12

RE: LEO TV exkluzivně na kartách Gital!

Ano, vyjmenoval jsi největší odpady... Rv
uživatel
drobeček
18.07.2008, 12:10.57

pro drobeček

Posílám ti emaill.
uživatel
zzaner
18.07.2008, 12:20.29

RE: LEO TV exkluzivně na kartách Gital!

nebo BLUE MOVIE na Premiere. rozhodně překvapivě nic moc! slabá kvalita.
uživatel
vortimond
18.07.2008, 12:36.09

RE: LEO TV exkluzivně na kartách Gital!

to souhlasim....jak říkám,ted je dost c c w na sex on TV (snad ta "podpora"vydrží)a jsou ok,kvalita taky jakš takš
uživatel
cb21
18.07.2008, 13:57.13

RE: LEO TV exkluzivně na kartách Gital!

škoda že to není v GECKUUUUUUU Rv Rv Rv
uživatel
kimi
18.07.2008, 19:54.21

RE: LEO TV exkluzivně na kartách Gital!

to gecko me opravdu neda spat,jsem se dival na stranky gital a opravdu v jednom clanku ma napsane toto Géčko má na startu v nabídce CS Film, CS mini, Galaxii sport, XXX Xtreme, Spektrum a další programy v brzké době připravujeme (LEO TV, Sport5 a další).Toto jsem chapal,ze sport5 a leo bude take v nabidce gecka,ovsem neni tomu tak,nejak to nechapu,je to clanek z 1.5.2008 ,krome toho pokud jde o XXX nevim cim to je,ale mam to aktivovane do 15.7. a za boha to nemuzu prodlouzit,takze to vypada,ze XXX uz v gecku asi neni...
uživatel
gsmobil
18.07.2008, 20:45.23

RE: LEO TV exkluzivně na kartách Gital!

?? ted nevim zda si deláte legraci....xxx leo a sport5 je v balíčku ...sport5 do zari jako promo
uživatel
cb21
18.07.2008, 21:33.18

to cb21

Gital si zajistil exkluzivitu na Leo TV
18.07.2008, 06:03 DNES | autor: Martin Vyleťal

Nový český erotický kanál Leo TV, který zahájil vysílání 4. července 2008, je zatím dostupný ze satelitu jen na kartách společnosti Gital. Uživatelé karet od konkurenčního distributora Trade and Technology se programu zatím nedočkali. Server parabola.cz zjišťoval důvody.

"Zajistili jsme si u programu Leo TV časově omezenou exkluzivitu," prozradil serveru parabola.cz Leoš Pohl, jednatel společnosti Gital a naznačil tak, proč se Leo TV na kartách jiných dodavatelů nevysílá. Dobu trvání exkluzivity odmítl prozradit.

Kanál Leo TV je společností Gital v předplatném nabízen jako samostatný kanál (a la carte). V základním souboru placených kanálů Géčko umístěn není.
CO MY NA TO ŘEKNETE????????????????? :bigeyes: :bigeyes:
uživatel
pit178
18.07.2008, 23:29.58

RE: LEO TV exkluzivně na kartách Gital!

Ať si nějaký Leo nechají, mám Gital i TaT a podle nabídky je pro mě lepší TaT. Nevím na co si Gital hraje že si zajistí exklusivitu tak ubohýho programu.
uživatel
Bob24
19.07.2008, 07:43.42

RE: LEO TV exkluzivně na kartách Gital!

Bob24 trefil hřebíček na hlavičku, Gital v křečích z MULTI vymýšlí kraviny typu exklusivity, přitom to aplikuje na programu, který je o ničem!! Ono totiž stačí pár programů, ale musí za něco stát!! a i tak je nabídka Géčka jiná, než Gital vykřikoval.
Prostě u Gitalu se nemůžeš na nic spolehnout, nabídka je chaoticky nepřehledná, tolik variací, každou chvíli nějaká změna, nedodržování slibů .... Vždy, když s někým jednají, vykřikují co bude, pak smlouvy nějak zmastí, je to jinak než si představovali, ale vysvětlení žádné, prostě mlčí - viz LEO TVa Géčko.
uživatel
Zip