| 18.07.2008, 08:46.13 | |
Ferguson 8900Zdravím scháním aktuální program na DIGI TV(kde ho můžu stáhnout zatím mně to nejede?Pokud by to šlo poslat do emailu.Předem děkuji. |
![]() Jarda213 |
| 18.07.2008, 09:05.26 | |
RE: Ferguson 8900Program na Digi Tv najdeš v denním tisku,přílohách,časopiech a všude na internetu....:))) |
![]() pat |
| 18.07.2008, 09:09.39 | |
RE: Ferguson 8900jo. nejlepší je možná TV STAR. já se v tom vyznám, jelikož roznáším denní tisk. :))) |
![]() vortimond |
| 18.07.2008, 10:53.30 | |
RE: Ferguson 8900@už jsem si myslel, že jsi povýšil do řad HDTV :-) |
![]() Babui |