Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.07.2008, 08:46.13

Ferguson 8900

Zdravím scháním aktuální program na DIGI TV(kde ho můžu stáhnout zatím mně to nejede?Pokud by to šlo poslat do emailu.Předem děkuji.
uživatel
Jarda213
18.07.2008, 09:05.26

RE: Ferguson 8900

Program na Digi Tv najdeš v denním tisku,přílohách,časopiech a všude na internetu....
:)))
uživatel
pat
18.07.2008, 09:09.39

RE: Ferguson 8900

jo. nejlepší je možná TV STAR. já se v tom vyznám, jelikož roznáším denní tisk. :)))
uživatel
vortimond
18.07.2008, 10:53.30

RE: Ferguson 8900

@už jsem si myslel, že jsi povýšil do řad HDTV :-)
uživatel
Babui