| 29.07.2008, 08:07.34 | |
Raiky 1,2,3,4idú vám tieto programy na 13E klíčki mám v poriadku júlové aj augustové jedine čo mi ide rai afrika |
![]() Jupi |
| 29.07.2008, 08:35.21 | |
JupiPodle toho co máš za přístroj např. na VANTAGE 7100 S HD to nerozjedeš,tam to nejde./jenom jak píšeš AFRIKA RAI /Biss klíče ok/U mnoha přístrojů to jde v pořádku/např.Fergusonu,Premiu.x atd. |
![]() hery |
| 29.07.2008, 08:37.14 | |
heryjá mám openbox jako keby zmenili kódovanie predtým to šlo v poriadku |
![]() Jupi |
| 29.07.2008, 08:49.16 | |
RE: Raiky 1,2,3,4Key0C: 45 69 12 04 6d b6 a0 ee |
![]() mat |
| 29.07.2008, 08:54.45 | |
RE: Raiky 1,2,3,4tie tam mám mat to sú agustové ale nevadí dal som free z frekvencie 11766 v 27500 3/4 |
![]() Jupi |
| 29.07.2008, 08:56.58 | |
RE: Raiky 1,2,3,4ja som mal tiež tmu dal som tieto a šlape to /OPEN.820 R^ |
![]() mat |
| 29.07.2008, 08:58.13 | |
RE: Raiky 1,2,3,4jasne,je tam aj nekodovana frek.,ale ide futbal a zakoduju ;P Rv |
![]() mat |
| 29.07.2008, 08:59.58 | |
RE: Raiky 1,2,3,4to áno ale tie klúče by to mali odkódovať no nie |
![]() Jupi |
| 29.07.2008, 09:04.17 | |
RE: Raiky 1,2,3,4mne to ide...skontroluj či si sa nepomylil pri zapisovaní...+ ostatokOD-OE 3E...... OE-57 32...... |
![]() mat |
| 29.07.2008, 10:21.02 | |
RE: Raiky 1,2,3,4mate mal si pravdu namiesto 6D som mal 69 och ja dindaj už to šlape R^ |
![]() Jupi |
| 29.07.2008, 10:38.21 | |
RaikyLze to rozchodit na Goldeně 805 xpeed |
![]() moje |
| 29.07.2008, 11:26.53 | |
@jupiDindaj,to som dlho nepočul. :))) Je to to pravé slovo od Trnavy... :))) |
![]() Milan C |