Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
29.07.2008, 08:07.34

Raiky 1,2,3,4

idú vám tieto programy na 13E klíčki mám v poriadku júlové aj augustové jedine čo mi ide rai afrika
uživatel
Jupi
29.07.2008, 08:35.21

Jupi

Podle toho co máš za přístroj např. na VANTAGE 7100 S HD to nerozjedeš,tam to nejde./jenom jak píšeš AFRIKA RAI /Biss klíče ok/U mnoha přístrojů to jde v pořádku/např.Fergusonu,Premiu.x atd.
uživatel
hery
29.07.2008, 08:37.14

hery

já mám openbox jako keby zmenili kódovanie predtým to šlo v poriadku
uživatel
Jupi
29.07.2008, 08:49.16

RE: Raiky 1,2,3,4

Key0C: 45 69 12 04 6d b6 a0 ee
uživatel
mat
29.07.2008, 08:54.45

RE: Raiky 1,2,3,4

tie tam mám mat to sú agustové ale nevadí dal som free z frekvencie 11766 v 27500 3/4
uživatel
Jupi
29.07.2008, 08:56.58

RE: Raiky 1,2,3,4

ja som mal tiež tmu dal som tieto a šlape to /OPEN.820 R^
uživatel
mat
29.07.2008, 08:58.13

RE: Raiky 1,2,3,4

jasne,je tam aj nekodovana frek.,ale ide futbal a zakoduju ;P Rv
uživatel
mat
29.07.2008, 08:59.58

RE: Raiky 1,2,3,4

to áno ale tie klúče by to mali odkódovať no nie
uživatel
Jupi
29.07.2008, 09:04.17

RE: Raiky 1,2,3,4

mne to ide...skontroluj či si sa nepomylil pri zapisovaní...+ ostatok
OD-OE 3E......
OE-57 32......
uživatel
mat
29.07.2008, 10:21.02

RE: Raiky 1,2,3,4

mate mal si pravdu namiesto 6D som mal 69 och ja dindaj už to šlape R^
uživatel
Jupi
29.07.2008, 10:38.21

Raiky

Lze to rozchodit na Goldeně 805 xpeed
uživatel
moje
29.07.2008, 11:26.53

@jupi

Dindaj,to som dlho nepočul. :))) Je to to pravé slovo od Trnavy... :)))
uživatel
Milan C