Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
29.07.2008, 22:47.27

jeste jednou k zahrivani HD receivru

jak jsem psal, ze by se zahrivani u HD receivru mohlo softwarove upravit,coz jsem nekde cetl, tak to asi nejde. Ted jsem zrovna cetl, ze Octagon ma pro svoje HD 918 cooling kit,ktery muze sam namontovat, nebo si to namontuje sam uzivatel, nebo komu to nevadi, necha to tak byt. Dobra zprava, protoze Vantage bude taky muset neco vymyslet a v novych radach to uz bude pak zamontovany.
Takze be cool !!!!
uživatel
docdoutnik
29.07.2008, 22:56.00

docdoutnik

NOTEBOOK COOLING PAD MOBILITY

prosimte nemas nekde odkaz kde se to da koupit ?diky

Paradoc je ten ze mam doma jeste TS pro kamrada a tam je ten problem nemlich stejny - prostě pro ostatni -nekupovat
uživatel
jofan
29.07.2008, 23:00.59

RE: jeste jednou k zahrivani HD receivru

jestli je to jen obyčejná chladící deska pro noťasy napájená přes USB, tak ji mají všechny PC obchody, na Aukru se dají koupit levné číny, jeden používám pod notebookem za 3kila naprostá spokojenost, tichý. další USBéčka = naprostá spokojenost
uživatel
poky1
29.07.2008, 23:03.46

@jofan

ja to vyzkouseny osobne nemam, ale psali, ze je to dobry, no pouziva se to pro laptopy,notebooky, oni to koupili u Conrada, ale myslim, ze by to mel mit kazdej slusnej PC obchod. A kdyz ne tak google. Dneska jsem se v Nemecku potom koukal, stalo to 20,00 Teuro, maj i ruzny velikosti. :)))
uživatel
docdoutnik
29.07.2008, 23:05.16

RE: jeste jednou k zahrivani HD receivru

já to hned zkusím, dám vědět ;)
uživatel
poky1
29.07.2008, 23:07.13

RE: jeste jednou k zahrivani HD receivru

maká to!
uživatel
poky1
29.07.2008, 23:08.19

RE: jeste jednou k zahrivani HD receivru

Pořád nemohu přijít na to, co je to za měna to Teuro.. ;P
uživatel
Tomik535
29.07.2008, 23:09.36

RE: jeste jednou k zahrivani HD receivru

stačí velikost pro noťasy s úhlopříčkou 15,4 a vypadá to i docela k světu
uživatel
poky1
29.07.2008, 23:11.52

RE: jeste jednou k zahrivani HD receivru

http://www.aukro.cz/7832_prenosne_pocitace_notebooky_prislusenstvi.html
uživatel
poky1
29.07.2008, 23:15.25

RE: jeste jednou k zahrivani HD receivru

jo diky chlapy ,vyzkousim ,vzdyt uz jinou volbu nemam pokud to nechci dat na reklamaci ale reklamujte to s tim ze je vse funkcni akorat emulace diabla je problem to asi neuspeju
uživatel
jofan
29.07.2008, 23:16.46

@poky

bylo by dobry nechat to bezet, kdyz se ohreje Diablo, jestli to trochu ochladi, nebo co to dela R^
uživatel
docdoutnik
29.07.2008, 23:25.53

RE: jeste jednou k zahrivani HD receivru

jsem dnes koupil primecooler chladic a vrazil ho presne mezi stenu prijimace a sachtu pro diablo ,bez jakykoli uprav a zasahu proste jen tak ,kvuli hlucnosti jsem koupil s regulaci otacek a zatim to testuji pres den bylo vedro (nemam doma klimatizaci) a otacky jsem snizil na hranu hlucnosti ,cili neni vubec slyset a vypadek jsem mel jen jednou asi po 2 hodinach provozu od te doby to bezi ,cili jeste vyresit nejak ten odvod tepla z case a je to super stroj:(
uživatel
jofan
29.07.2008, 23:28.18

RE: jeste jednou k zahrivani HD receivru

u Ferdu 8900HD teplota nedělá problémy, topí sice jako prase, ale provoz se dvěma moduly zvládá v pohodě (kombinace diabla 2.2 a 2.3 nebo dragona či easy twinu = no problem)
Jinak ta deska chladí spolehlivě, ale chce to hliníkovou, pro lepší odvod tepla, umělá hmota bude asi fakt k ničemu.
Když jsem po nich pátral, tak jsem narazil i na pasívní, bez nutnosti napájení, ale to se mi moc nezdálo, ale asi to bude makat taky.
uživatel
poky1
29.07.2008, 23:38.05

RE: jeste jednou k zahrivani HD receivru

je zajimave ze ze ted vecer kdy se ochladilo i u me v bytě tak to běží v pohodě s tim "chladicem "jiz nejakou dobu zadny vypadek ,zadny problem asi staci i tento ventilatorek aby se v case víril vzduch on se tema sterbinama nejak dostane ven ale neni to jeste ono zkusim ho umistit tam kde je pro nej dostatek mista tedy v zadni casti je mrizkovana stena a tam je pro nej i misto a pak se uvidi.
uživatel
jofan
29.07.2008, 23:42.44

RE: jeste jednou k zahrivani HD receivru

přiveďte si koaxy do ledniček, hdmi z ledniček ven..
uživatel
Tomik535
29.07.2008, 23:47.43

RE: jeste jednou k zahrivani HD receivru

tohlu bude dobry ale drahy 45,00 Teuro
AKASA ALUMINIUM NOTEBOOK COOLING PAD 17"
uživatel
docdoutnik
29.07.2008, 23:56.43

RE: jeste jednou k zahrivani HD receivru

na czechcomputeru jich mají 5 stránek, ale ty ceny jsou taky český ;P :fuming:
uživatel
poky1
30.07.2008, 00:00.33

RE: jeste jednou k zahrivani HD receivru

nebo tento:
http://cgi.ebay.de/Titan-Notebook-Cooling-Pad-TTC-G7TZ-super-stylisch_W0QQitemZ370071884045QQcmdZViewItem?hash=item370071884045&_trksid=p3286.m14.l1318
uživatel
docdoutnik
30.07.2008, 13:32.08

RE: jeste jednou k zahrivani HD receivru

Stačí aj malý ventilátorík z PC a je to v pohode.Zamaskoval som ho z boku Vantage a nie je ho vôbec počuť.
uživatel
Milan C
31.07.2008, 17:41.44

@milan

Muzes sem hodit foto? dik
uživatel
Pepik71