| 29.07.2008, 22:47.27 | |
jeste jednou k zahrivani HD receivrujak jsem psal, ze by se zahrivani u HD receivru mohlo softwarove upravit,coz jsem nekde cetl, tak to asi nejde. Ted jsem zrovna cetl, ze Octagon ma pro svoje HD 918 cooling kit,ktery muze sam namontovat, nebo si to namontuje sam uzivatel, nebo komu to nevadi, necha to tak byt. Dobra zprava, protoze Vantage bude taky muset neco vymyslet a v novych radach to uz bude pak zamontovany.Takze be cool !!!! |
![]() docdoutnik |
| 29.07.2008, 22:56.00 | |
docdoutnikNOTEBOOK COOLING PAD MOBILITYprosimte nemas nekde odkaz kde se to da koupit ?diky Paradoc je ten ze mam doma jeste TS pro kamrada a tam je ten problem nemlich stejny - prostě pro ostatni -nekupovat |
![]() jofan |
| 29.07.2008, 23:00.59 | |
RE: jeste jednou k zahrivani HD receivrujestli je to jen obyčejná chladící deska pro noťasy napájená přes USB, tak ji mají všechny PC obchody, na Aukru se dají koupit levné číny, jeden používám pod notebookem za 3kila naprostá spokojenost, tichý. další USBéčka = naprostá spokojenost |
![]() poky1 |
| 29.07.2008, 23:03.46 | |
@jofanja to vyzkouseny osobne nemam, ale psali, ze je to dobry, no pouziva se to pro laptopy,notebooky, oni to koupili u Conrada, ale myslim, ze by to mel mit kazdej slusnej PC obchod. A kdyz ne tak google. Dneska jsem se v Nemecku potom koukal, stalo to 20,00 Teuro, maj i ruzny velikosti. :))) |
![]() docdoutnik |
| 29.07.2008, 23:05.16 | |
RE: jeste jednou k zahrivani HD receivrujá to hned zkusím, dám vědět ;) |
![]() poky1 |
| 29.07.2008, 23:07.13 | |
RE: jeste jednou k zahrivani HD receivrumaká to! |
![]() poky1 |
| 29.07.2008, 23:08.19 | |
RE: jeste jednou k zahrivani HD receivruPořád nemohu přijít na to, co je to za měna to Teuro.. ;P |
![]() Tomik535 |
| 29.07.2008, 23:09.36 | |
RE: jeste jednou k zahrivani HD receivrustačí velikost pro noťasy s úhlopříčkou 15,4 a vypadá to i docela k světu |
![]() poky1 |
| 29.07.2008, 23:11.52 | |
RE: jeste jednou k zahrivani HD receivruhttp://www.aukro.cz/7832_prenosne_pocitace_notebooky_prislusenstvi.html |
![]() poky1 |
| 29.07.2008, 23:15.25 | |
RE: jeste jednou k zahrivani HD receivrujo diky chlapy ,vyzkousim ,vzdyt uz jinou volbu nemam pokud to nechci dat na reklamaci ale reklamujte to s tim ze je vse funkcni akorat emulace diabla je problem to asi neuspeju |
![]() jofan |
| 29.07.2008, 23:16.46 | |
@pokybylo by dobry nechat to bezet, kdyz se ohreje Diablo, jestli to trochu ochladi, nebo co to dela R^ |
![]() docdoutnik |
| 29.07.2008, 23:25.53 | |
RE: jeste jednou k zahrivani HD receivrujsem dnes koupil primecooler chladic a vrazil ho presne mezi stenu prijimace a sachtu pro diablo ,bez jakykoli uprav a zasahu proste jen tak ,kvuli hlucnosti jsem koupil s regulaci otacek a zatim to testuji pres den bylo vedro (nemam doma klimatizaci) a otacky jsem snizil na hranu hlucnosti ,cili neni vubec slyset a vypadek jsem mel jen jednou asi po 2 hodinach provozu od te doby to bezi ,cili jeste vyresit nejak ten odvod tepla z case a je to super stroj:( |
![]() jofan |
| 29.07.2008, 23:28.18 | |
RE: jeste jednou k zahrivani HD receivruu Ferdu 8900HD teplota nedělá problémy, topí sice jako prase, ale provoz se dvěma moduly zvládá v pohodě (kombinace diabla 2.2 a 2.3 nebo dragona či easy twinu = no problem)Jinak ta deska chladí spolehlivě, ale chce to hliníkovou, pro lepší odvod tepla, umělá hmota bude asi fakt k ničemu. Když jsem po nich pátral, tak jsem narazil i na pasívní, bez nutnosti napájení, ale to se mi moc nezdálo, ale asi to bude makat taky. |
![]() poky1 |
| 29.07.2008, 23:38.05 | |
RE: jeste jednou k zahrivani HD receivruje zajimave ze ze ted vecer kdy se ochladilo i u me v bytě tak to běží v pohodě s tim "chladicem "jiz nejakou dobu zadny vypadek ,zadny problem asi staci i tento ventilatorek aby se v case víril vzduch on se tema sterbinama nejak dostane ven ale neni to jeste ono zkusim ho umistit tam kde je pro nej dostatek mista tedy v zadni casti je mrizkovana stena a tam je pro nej i misto a pak se uvidi. |
![]() jofan |
| 29.07.2008, 23:42.44 | |
RE: jeste jednou k zahrivani HD receivrupřiveďte si koaxy do ledniček, hdmi z ledniček ven.. |
![]() Tomik535 |
| 29.07.2008, 23:47.43 | |
RE: jeste jednou k zahrivani HD receivrutohlu bude dobry ale drahy 45,00 TeuroAKASA ALUMINIUM NOTEBOOK COOLING PAD 17" |
![]() docdoutnik |
| 29.07.2008, 23:56.43 | |
RE: jeste jednou k zahrivani HD receivruna czechcomputeru jich mají 5 stránek, ale ty ceny jsou taky český ;P :fuming: |
![]() poky1 |
| 30.07.2008, 00:00.33 | |
RE: jeste jednou k zahrivani HD receivrunebo tento:http://cgi.ebay.de/Titan-Notebook-Cooling-Pad-TTC-G7TZ-super-stylisch_W0QQitemZ370071884045QQcmdZViewItem?hash=item370071884045&_trksid=p3286.m14.l1318 |
![]() docdoutnik |
| 30.07.2008, 13:32.08 | |
RE: jeste jednou k zahrivani HD receivruStačí aj malý ventilátorík z PC a je to v pohode.Zamaskoval som ho z boku Vantage a nie je ho vôbec počuť. |
![]() Milan C |
| 31.07.2008, 17:41.44 | |
@milanMuzes sem hodit foto? dik |
![]() Pepik71 |