Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
31.07.2008, 07:57.45

FilmBox není

Na TV Digi 1W zmizel a je tam AXN,zase nějaké čáry,máry fuč.
uživatel
Ji.sat
31.07.2008, 09:22.56

RE: FilmBox není

AXN je ještě ke všemu jenom v angličtině.
uživatel
lukas79
31.07.2008, 09:40.10

to je Digi

Jo maj v tom pěknej hokej :)))
AXN anglicky ale audio stopa je uvedena slovak.
F@H momentálně jede FTA bez kodu.
Galaxie Sport matoucí hláška a tak :laughing:
uživatel
alda
31.07.2008, 09:53.50

RE: FilmBox není

bomba ne snad??:-)))))))))))) :laughing:
uživatel
cb21
31.07.2008, 09:56.50

RE: FilmBox není

co chcete zaty penize se divim ze vubec jeste vysilaji DIGI
uživatel
maslo
31.07.2008, 10:30.02

RE: FilmBox není

Jen jestli se tam ten filmbox ještě někdy oběví?
(byla by ho škoda kdyby ho vyřadily kuli ceně)
uživatel
adam 2
31.07.2008, 10:42.21

RE: FilmBox není

Ale vždyť je to super služba, za ty peníze tolik programů, kde se hrabe multishit, jak všude rozhlašuje TechnikTKR :laughing:
uživatel
kaspi
31.07.2008, 11:01.21

RE: FilmBox není

Já mám oba v sat. příjmači několikrát,kdo chce,tak se kouká,pořád řešíte problémy které ještě nejsou. :))) R^ :laughing:
uživatel
zzaner
31.07.2008, 11:16.39

RE.FilmBox není

FilmBox není ale jede volně HBO na DIGI R^
uživatel
fredik
31.07.2008, 11:45.47

RE: FilmBox není

Filmbox bude na jiné frekvenci. AXN bude mít českou zvuk. stopu. Dle infolinky Digi.
uživatel
lukas79
31.07.2008, 12:39.51

nova frekvencia

neviete na ktorej frekvencii bude teraz film box?
uživatel
melod
31.07.2008, 14:01.47

Digi je nejlepší!!

Já to pořád říkám a nikdo mě to nevěří ;)
uživatel
smscz
31.07.2008, 17:34.02

Digi je nejlepší !!

Děcka jsem tu asi měsíc a nevím co si myslet. Sem každý hned běží, když mu půl dne nejde zvuk na Galaxii, když zmizí kanál a objeví se nový atd atd, s každou hovadinou.
Snad když Digi je vcelku nová firma, je jasný, že se stále něco dolaďuje a dořešuje, tedy je taky jasný, že občas ještě něco nepůjde nějakou chvilku.
Filmbox bude, Galaxie běží a AXN je taky O.K.
Ráno chodím pravidelně na WC, přijdu to sem nahlásit :))
uživatel
smscz
31.07.2008, 23:00.54

RE: FilmBox není

neopakuj se moulo neumíš vymyslet nic jinýho? :lookaround:
uživatel
miky