| 31.07.2008, 07:57.45 | |
FilmBox neníNa TV Digi 1W zmizel a je tam AXN,zase nějaké čáry,máry fuč. |
![]() Ji.sat |
| 31.07.2008, 09:22.56 | |
RE: FilmBox neníAXN je ještě ke všemu jenom v angličtině. |
![]() lukas79 |
| 31.07.2008, 09:40.10 | |
to je DigiJo maj v tom pěknej hokej :)))AXN anglicky ale audio stopa je uvedena slovak. F@H momentálně jede FTA bez kodu. Galaxie Sport matoucí hláška a tak :laughing: |
![]() alda |
| 31.07.2008, 09:53.50 | |
RE: FilmBox neníbomba ne snad??:-)))))))))))) :laughing: |
![]() cb21 |
| 31.07.2008, 09:56.50 | |
RE: FilmBox neníco chcete zaty penize se divim ze vubec jeste vysilaji DIGI |
![]() maslo |
| 31.07.2008, 10:30.02 | |
RE: FilmBox neníJen jestli se tam ten filmbox ještě někdy oběví?(byla by ho škoda kdyby ho vyřadily kuli ceně) |
![]() adam 2 |
| 31.07.2008, 10:42.21 | |
RE: FilmBox neníAle vždyť je to super služba, za ty peníze tolik programů, kde se hrabe multishit, jak všude rozhlašuje TechnikTKR :laughing: |
![]() kaspi |
| 31.07.2008, 11:01.21 | |
RE: FilmBox neníJá mám oba v sat. příjmači několikrát,kdo chce,tak se kouká,pořád řešíte problémy které ještě nejsou. :))) R^ :laughing: |
![]() zzaner |
| 31.07.2008, 11:16.39 | |
RE.FilmBox neníFilmBox není ale jede volně HBO na DIGI R^ |
![]() fredik |
| 31.07.2008, 11:45.47 | |
RE: FilmBox neníFilmbox bude na jiné frekvenci. AXN bude mít českou zvuk. stopu. Dle infolinky Digi. |
![]() lukas79 |
| 31.07.2008, 12:39.51 | |
nova frekvencianeviete na ktorej frekvencii bude teraz film box? |
![]() melod |
| 31.07.2008, 14:01.47 | |
Digi je nejlepší!!Já to pořád říkám a nikdo mě to nevěří ;) |
![]() smscz |
| 31.07.2008, 17:34.02 | |
Digi je nejlepší !!Děcka jsem tu asi měsíc a nevím co si myslet. Sem každý hned běží, když mu půl dne nejde zvuk na Galaxii, když zmizí kanál a objeví se nový atd atd, s každou hovadinou.Snad když Digi je vcelku nová firma, je jasný, že se stále něco dolaďuje a dořešuje, tedy je taky jasný, že občas ještě něco nepůjde nějakou chvilku. Filmbox bude, Galaxie běží a AXN je taky O.K. Ráno chodím pravidelně na WC, přijdu to sem nahlásit :)) |
![]() smscz |
| 31.07.2008, 23:00.54 | |
RE: FilmBox neníneopakuj se moulo neumíš vymyslet nic jinýho? :lookaround: |
![]() miky |