Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
31.07.2008, 11:15.58

Vantage HD7100TS

Ahoj, mám dotaz. Nebo spíše zkušenost. Tento stroj propouští jak sat + tv signál jen, když je zapnutý. Což mi přijde dost nepraktické. Zkoušel jsem nastavit tunerthrough na zap. ale nepomohlo to. Má někdo podobnou zlušenost, či jak to řešit? Prozatím, jsem to udělal, tak, že tento stroj je až na konci. Před ním je duál od digi, ale vždy jsem to měl obráceně. To samé je to s terestrickým signálem.
uživatel
alda10
31.07.2008, 13:59.20

RE: Vantage HD7100TS

Ja som na to použil SAT rozbočovač za cca 70 Sk. Prijímače mám v rôznych miestnostiach ale vždy mám pustený iba jeden prijímač.
uživatel
olin22