| 31.07.2008, 13:37.45 | |
nefungující Digi tvdnes mi vůbec nefunguje Digi tv, hláška je, žádný nebo slabý signál. Vítr není, že by hnul s parabolou, mraky souvislé také nejsou, má někdo stejné problémy? |
![]() Marta |
| 31.07.2008, 13:54.29 | |
nefungující Digi tvNěkdo další určitě jo. ;) |
![]() Tomik535 |
| 31.07.2008, 13:58.18 | |
Fungující Digi !Jde bezvadně :) jako vždy !! |
![]() smscz |
| 31.07.2008, 14:06.11 | |
RE: nefungující Digi tvmaká ok EMU na nezaplatenie. ;) |
![]() hujer23 |
| 31.07.2008, 14:11.53 | |
A programy zTHORU jdou?Potom je problém asi s kartou. |
![]() hobo |
| 31.07.2008, 14:40.14 | |
RE: nefungující Digi tvběží jak v EMU tak i s kartou. |
![]() CHECHOS |
| 31.07.2008, 21:12.49 | |
RE: nefungující Digi tvNic neplat doktore taky jsem se na ně v... a ještě mě vrací peníze. |
![]() Fandax |