Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
31.07.2008, 13:37.45

nefungující Digi tv

dnes mi vůbec nefunguje Digi tv, hláška je, žádný nebo slabý signál. Vítr není, že by hnul s parabolou, mraky souvislé také nejsou, má někdo stejné problémy?
uživatel
Marta
31.07.2008, 13:54.29

nefungující Digi tv

Někdo další určitě jo. ;)
uživatel
Tomik535
31.07.2008, 13:58.18

Fungující Digi !

Jde bezvadně :) jako vždy !!
uživatel
smscz
31.07.2008, 14:06.11

RE: nefungující Digi tv

maká ok EMU na nezaplatenie. ;)
uživatel
hujer23
31.07.2008, 14:11.53

A programy z

THORU jdou?Potom je problém asi s kartou.
uživatel
hobo
31.07.2008, 14:40.14

RE: nefungující Digi tv

běží jak v EMU tak i s kartou.
uživatel
CHECHOS
31.07.2008, 21:12.49

RE: nefungující Digi tv

Nic neplat doktore taky jsem se na ně v... a ještě mě vrací peníze.
uživatel
Fandax